Zeytinburnu Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

2
1639

İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu semtinde yaklaşık 10 yıldır Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz. Köpek Çiftliğimiz içerisinde misafirimizin keyifli vakit geçirebileceği oyun alanları ve havalandırmalar bulunmaktadır.

Tesisimiz Ruhsatlı ve Bakanlık onaylı olup 7/24 veteriner gözetmenliğinde patili dostlarımız konaklamaktadır. Köpekler günümüzde insanlar tarafından en çok evcilleştirilen canlılar oldukları için eğitim alması gerekmektedir. Bu eğitimi ancak Köpek Çiftliği ve Köpek Eğitim Merkezlerinde bulunan profesyonel köpek eğitmenleri tarafından verilmesi gerekir.

Zeytinburnu Köpek Eğitim Merkezi

Köpekler aynı insanlar gibi düşünebilen ve duygusal canlılardır. Yapıları gereği ortak özellikleri çok oldukları için toplum tarafından büyük ilgi görmektedir.

Zeytinburnu Köpek Eğitim Merkezi olarak bütün köpek ırklarına uygun eğitim programlarımız bulunmaktadır. Eğitim için belirli seçeneklerin oluşması gerekmektedir. Bu şartlardan birisi de köpeğin eğitilebilecek yaşta olmasıdır. Genel olarak yavruluk dönemi içerisinde eğitime başlayabildikleri için unutmaları mümkün değildir.

Köpeklerin eğitim programları süreleri türlerine göre değişebilir. Örneğin küçük ırk köpekler genel olarak ev ortamında beslenildikleri için tuvalet eğitimi 30 gün sürmektedir.

Köpek Eğitimi Nedir?

Köpekler öğretiye ve başarıya yatkın hayvan türleridir. Enerjik ve sevgi dolu bir yapı ile eğitilemeyecek köpek ırkı yoktur. Genel olarak insanların göwzünde köpekler bir can dostu ve arkadaş oldukları için onlar ile geçirdiğiniz her vakit değerlidir.

Köpekler doğası gereği bazı olumsuz davranışları gösterseler bile bunlar hepsini eğitim ile çözümlenebilmektedir. Köpek Eğitimi aslında anlaşmak ve yönlendirmek için verilmektedir. Günümüzde ise en çok sorun yaşanan davranışların başında köpeklerin ısırması ve tuvalet ihtiyacını zamansız gidermesidir.

Zeytinburnu Köpek Eğitim Fiyatları

Köpekler için tercih edilen eğitim, köpeğin daha sağlıklı ve çevresi ile anlaşabilir şekilde yaşayabilmesi içindir. Köpek Eğitim türleri ise günlük hayatta yaşadığı sorunlar ve istenilen davranışlara göre belirlenmektedir.

Eğitim için olumlu sonuç alınabilmesi için ise ırkına uygun türler seçilir. Eğitim sonrasında köpeğiniz hem daha sağlıklı hem de yetenekli olacaktır. Köpek Eğitim Fiyatları değişkenlik gösterdiği için detaylı bilgi sahibi olabilmek için iletişime geçebilirsiz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

Comments are closed.