Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi Ve Oteli

0
1463

Köpekler son derece sevecen ve sadık dostlarımızdır. Sahibi olduğunuzu anladıkları anda sizi mutlu edecek her şeyi yapabilirler. Bu sadık dostlar sadece sizinle iyi vakit geçirmezler, aynı zamanda tüm sıkıntı ve stresinizi de alırlar. İçe kapanık bir bireyseniz, sizi dışa dönük sosyal bir insana dönüştürürler. Sizi bu denli değiştiren canlıların, elbette birtakım sıkıntılar yaşatabilecek özellikleri de mevcuttur.

Örneğin, çok haylazlardır. Evdeki eşyalarınızı istemeden ani hareketleri ile kırıp dökebilirler. Kalabalık bir evde yaşıyor iseniz, bu durum biraz daha çekilmez bir hal alabilir. Bahçeli geniş bir evde yaşamanız, aynı  sonuçları doğurabilir fakat apartman dairelerine göre daha avantajlı olacaktır. Ev durumu, bu canlılar için yeni evler almanız gerektiği anlamına gelmez. Sultangazi köpek eğitim merkezi ve çiftliği gerekli tüm eğitimleri, köpeğinize uzman eğitmenler tarafından sağlar. Gerekli eğitimler verildiğinde ise köpeklerinizle huzurla her ebatta evde yaşayabilir, dışarıda güvenle sosyalleşmeye devam edebilirsiniz.

Sultangazi Köpek Eğitimi

Sevimli dostlarınıza verilecek ilk eğitim, temel itaat eğitimidir. Temel itaat eğitiminin önce verilmemesi, devamında gelecek eğitimleri kötü anlamda etkiler. Örneğin köpeğiniz sizin komutlarınızı dinlemezse, tuvalet eğitimini veremezsiniz. Temel itaat eğitimi genellikle köpeğinizin sizin sesli komutlarınıza tepki verip yerine getirmesiyle devam eder. İleri itaat eğitimleri de mevcuttur. Temel itaat eğitimi  sırasında köpeklerinize tasma takılır ve eğitim o şekilde devam eder. Fakat ileri itaat eğitiminde köpeklerinizin boynundaki tasmalar çıkartılır. Buradaki amaç, köpeklerinizin size bağlı olmadan da komutlarınızı yerine getirebilir duruma gelmesidir. Sultangazi köpek eğitim merkezi ve çiftliği kapsamında alacağınız bu eğitim sonunda , köpeklerinizde aranızdaki bağın kuvvetlendiğini kendiniz de göreceksiniz.

İtaat eğitimleri genel olarak her ırkta faklı zaman aralıklarında sürebilir. Bunun sebebi her ırkın eğitimleri farklı zamanlarda benimsemesidir. Eğitimlerin amatör eğitmenler tarafından verilmesi, süreyi uzatan bir diğer faktördür. Firmamız eğitmenleri oldukça profesyonel olduğundan merkezimizdeki eğitim süreleri uzamamaktadır. Sevimli dostlarınız için en önemli eğitimlerden diğeri tuvalet eğitimidir. Her canlının yeni alışkanlıklar edinmesi kolay değildir. Buna köpeklerde tuvalet eğitimini örnek verebiliriz. Biraz sabır isteyen ama eğitim sonunda refah ve konfor seviyenizin arttığını göreceğiniz bir eğitimdir.

Sultangazi Köpek Oteli

Yukarıda belirtilen eğitimler dışında eğitim merkezimizin, köpek oteli hizmeti de mevcuttur.  Sultangazi köpek eğitim merkezi ve çiftliği kapsamındaki bu hizmeti şehir dışı, yurt dışı ya da herhangi seyahatlerinizde alabilirsiniz. Köpeklerinizin burada tüm ihtiyaçları sevgiyle ve kaliteli şekilde karşılanır.

 

Sultangazi Köpek Çiftliği

Söz konusu başlıklar altında bahsettiğimiz eğitimleri verebileceğiniz dostlarınız yoksa bu çiftlikten sahiplenebilirsiniz. Buradan sahiplendiğiniz dostlarınız unutmayın ki son derece iyi bakılmış ve sevgiyle büyütülmüş canlılardır. Yavru köpek sahiplenmek isterseniz, eğitimlerini alır almaz yanınıza almanız daha avantajlı olacaktır.

Sultangazi Eğitim Ve Otel Fiyatları

Verilen eğitimler ve eğitim süreleri her ırka göre değişebildiği için fiyatlarda o oranda değişiklik gösterebilir. Aynı şekilde köpek oteli hizmetimizde, köpeğin konaklayacağı süreye göre Sultangazi köpek eğitim merkezi ve çiftliği fiyatlandırması değişmektedir.

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]