Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği

0
1365

Köpek sahibiyseniz veya köpek sahibi olmayı planlıyorsanız, Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği ailesi olarak sizlere ve köpeklerinize en iyiyi sunmak için buradayız. En eğlenceli ve sadık hayvan dostlarımızdan olan köpekler, doğru iletişim kurulduğunda aynı zamanda en iyi arkadaşınız haline dönüşecektir. Burada önemli olan köpeğinizin ihtiyaçlarını ve hissettiklerini anlayabilmektir. Köpeğinizi anlayabilmek de bebeklikten itibaren ona verilen eğitim ile mümkün olacaktır. Doğru eğitim seçimi köpeğinizin ilerleyişini gözle görülür şekilde fark edilir kılacaktır.

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Merkezimizde uzman köpek eğitmenlerimiz ile ayrıcalıklı eğitimlere ulaşabilirsiniz. Köpeğinizin alacağı eğitime karar vermeden önce, yaşı, çevresiyle iletişimi, sahibiyle bağı, geçmiş hikayesi, cinsiyeti gibi çeşitli etkenler değerlendirilerek en uygun eğitim seçilir. Bu aşamada sizin ve köpeğinizin ne istediği de oldukça önemlidir. Uygun olduğu düşünülen eğitim yönteminin olumlu sonuçlanmaması halinde, köpeğinizin hissettikleri önemsenir ve farklı bir eğitim metodu seçilir. Her köpek kendi özelinde değerlendirilerek farklı yöntemler ile eğitim görür. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpeğiniz için;

Tuvalet eğitimi aslında yavru köpek eğitiminin içinde yer alan temel eğitimlerden biridir. Yetişkin bir köpeğiniz varsa ve özel bir sorunu yoksa muhtemelen tuvalet eğitimli olacaktır. Yavru köpek eğitiminde köpeğinize, beslenme, bakım, tuvalet gibi temel alışkanlıklar aşılanır. Aynı zamanda köpeğinizin, siz evde yokken yalnız kalabilme becerisi de bu aşamada gerçekleşir.

Temel seviye itaat eğitiminde, sahibi tarafından yeni yeni komut verilerek yönetilmeye başlanan köpeğinize, otur, kalk, gel, git, gibi çeşitli temel komutlar öğretilir. Ödül ve ceza davranışlarını benimsemesi, ayrıca her davranışın ödüllendirilemeyeceği veya cezalandırılamayacağı ayrımına varması sağlanır. İleri seviye itaat eğitimi, temel komutları bilen köpeklere verilir. Bu aşamada köpeğinize ev ortamında, sokakta, yabancı başka bir mekandaki davranışlarını kontrol etmenize yarayacak farklı komutlar öğretilir.

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği uzman eğitmenleri, koruma eğitimini, köpeğin tehlike anında kendini ve sahibini korumasının yanı sıra, aynı zamanda tehlike arz eden herhangi bir durumda, köpeğin tüm yönetiminin sahibinde olması için vermektedirler. Bu sayede köpeğiniz ısır, bırak, saldır gibi komutları tamamen sizin yönlendirmeniz ile yapar.

Sultanbeyli Köpek Oteli

Köpek otelimiz eğitimi boyunca talebiniz doğrultusunda köpeğinize konaklama sunar. Aynı zamanda acil işlerinizde, şehir dışı seyahatlerinizde de köpeğinizi otelimize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Otelimizde konakladığı süre boyunca, köpeğinize dair merak ettiğiniz her konuda bilgilendirilme sağlanır.

Sultanbeyli Köpek Çiftliği

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpeğiniz için doğa ile iç içe zaman geçirebileceği, özgürce oynayabileceği ve diğer köpekler ile sosyalleşebileceği bir çiftlik hizmeti sunmaktadır.

Sultanbeyli Eğitim ve Otel Fiyatları

Seçilen eğitime ve konaklama süresine göre değişiklik gösteren ücretlendirmelerimiz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir veya whatsapp destek hattımızdan yazarak bilgi alabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]