Sarıyer Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

0
1588

İstanbul’un güzide semtlerinden Sarıyer ilçesinde 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmet vermekteyiz. Tesisimiz Ruhsatlı ve Bakanlık onaylı olduğu için 7/24 veteriner gözetmenliği ile misafirlerimiz konaklamaktadır.

Köpeklerimizin sağlık ihtiyaçlarını ve karakter yapılarını onarmak ve düzenli hale gelmesi için eğitim tercih edilmektedir.

Sarıyer Köpek Çiftliği olarak canlılarımızı profesyonel eğitmen ve bakıcılar tarafından konaklamasına yardımcı olunmaktadır. Köpek oteli hizmetimiz için ise günlük veya istenilen gün sayısı kadar misafir edilebilmektedir. Otelimiz içerisinde patili dostlarımızın keyifli vakit geçirebilmeleri için oyun alanları ve havalandırmaları mevcuttur.

Sarıyer Köpek Eğitim Merkezi

Köpekler düşünebilen ve aynı insanlar gibi duygusal yaklaşan canlılardır. Bu yüzden eğitmek veya beslemek oldukça kolaydır. Köpeklerin aslında davranış bozuklukları yetiştirme tarzında ve yanlış köpek seçimlerinden kaynaklanmaktadır.

Köpek sahiplenirken veya beslemek istediğiniz zaman en o canlının sadece görünüşüne değil karakter özellikleri hakkında da bilgi edinilmesi gerekir. En kolay köpek tercihi olarak yaşam tarzınıza uygun köpeği köpek eğitim merkezine veya köpek çiftliğine danışarak sahiplenilmesi gerekir.

Sarıyer Köpek Eğitim Çiftliği

Dünyanın her yerinde kendi yaşantılarına veya inançlarına göre belirlenen köpek ırkları günümüzde insan hayatı ile uyumlu bir hale getirilmesi gerekir. Bu da köpek eğitimi ile mümkündür. Kullanım alanlarına ve beslenme şekline göre farklı eğitimler verilir.

Köpek Eğitim Çiftliği bir diğer amacı ise köpek sahiplerine nasıl yetiştirilmesi gerektiği öğretilmektedir. Tüm köpek ırklarına uygun eğitim programları bulunmaktadır.

Örneğin bahçe veya arazi ortamında beslenilen köpeğin alan koruma eğitimi alması gerekir. Bu eğitimler köpeklerin tamamı ile karakteri ile ilişkilidir. Çünkü yapısında çalışmak ve öğrenmek varsa eğitimden mükemmel sonuçlar elde edilebilir.

Sarıyer Köpek Eğitim Fiyatları

Günümüzde köpek sahiplerinin en çok merak ettiği ve isteği köpek eğitimi fiyatları kendi içerisinde değişmektedir. Köpek Çiftliklerinde bulunan eğitim fiyatları çok farklı aralıklar da olmaları mümkündür.

Köpek sahipleri eğitim için tercih edeceği köpek çiftliğinin en çok dikkat etmesi gereken tecrübesi ve başarılarıdır. Köpekler hassas ve dikkat edilmesi gereken canlılardır. Eğer doğru zamanda doğru eğitim verilmez ise yaşantı zorluğu mümkündür.

Verilen köpek eğitim fiyatını köpeğin cinsi, yaşı, karakteri ve davranışları belirlemektedir. Bu yüzden kesin bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Detaylı bilgi sahibi olabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]