Sancaktepe Köpek Eğitimi ve Oteli

0
1340

Köpek eğitimi, köpeğinizin 6 aylık sürecine kadar yavru eğitimi sonrasında ise yetişkin köpek eğitimi olarak devam eder. Köpek sahibi olduktan sonra köpeğinizin gelişimi ve sizinle olan bağının kuvveti açısından köpek eğitimi, ilk ve en önemli adımdır. Sancaktepe Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, size köpek eğitiminde uzman eğitmenler tarafından en iyi hizmeti vermek için kurulmuştur.

Sancaktepe Köpek Eğitimi

Köpek eğitim merkezimize gelen köpeklerin, geçmiş hikayeleri, yaşamış oldukları olumsuz olaylar, köpeği nereden sahiplendiğiniz ve sizin ile arasındaki bağ dikkate alınarak köpeğinizin seviyesine ve yaşına uygun eğitim seçilir. Yavru köpekler için daha temel seviye eğitimler kullanılırken, belirli düzeydeki köpekler için daha ileri seviye eğitimler tercih edilir. Sancaktepe Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpekleriniz için;

  • Yavru Köpek Eğitimi (tuvalet eğitimi ve yeme içme alışkanlıkları edinilir.)
  • İtaat Eğitimi (otur, kalk, git, gel, yanında vs. komutların öğrenilmesi, ödül-ceza farkındalığı öğrenilir.)
  • Koruma Eğitimi (tehlikeli durumlarda ısır, bırak gibi komutların sahibin kontrolünde olması sağlanır.)
  • Davranış bozukluğu (saldırgan davranan ve davranış bozukluğu olan köpeklerin iyileştirilmesine yönelik eğitim verilir.)
  • Sosyalleşme Eğitimi (köpeğinizin diğer köpekler ile ve dış dünya ile iletişimi kuvvetlendirilir.) vermektedir.

Ayrıca merkezimizde köpeklerin farklı özellikleri (yaş, sosyal durumu, eğitim sınıfı, davranışları ve karakter özellikleri) dikkate alınarak oluşturulan çeşitli oyun grupları ile de eğlenirken öğrenme ve öğrendikleri komutları yerine getirme alışkanlıkları gözlemlenir.

Sancaktepe Köpek Oteli

Şehir dışına çıkmanız gerektiğinde, acil işiniz çıktığında veya eğitim süreci boyunca köpeğinize pansiyon hizmeti sunan köpek otelimiz, köpeklerin bakımı ve ihtiyaçlarıyla ilgilenen ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunar. Köpek otelimizde, köpeğiniz evinizde sahip olduğu konforu ve huzuru aramadan diğer köpekler ile sosyalleşir ve eğitmenler tarafından gelişimleri gözlemlenir. Her köpeğin özellikleri dikkate alınarak oluşturulan odalarda köpeklere dinlenme imkanı sağlanır. Köpekler özel bir durumu olmadığı sürece (saldırganlık, zarar verme vs.) hiçbir zaman bağlanmaz veya kulübelere kitlenmezler.

Sancaktepe Köpek Çiftliği

Sancaktepe Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpeğinize eğitimin yanında doğa ile iç içe olabileceği ve özgürleşebileceği bir çiftlik ortamı sunar. Köpeğiniz, burada hem diğer köpekler ile birlikte vakit geçirir, hem eğitmenler tarafından oluşturulan grup oyunlarına katılabilir hem de şehir merkezinin kalabalığından uzak doğanın tadını çıkarabilir. Tüm güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutan çiftliğimize, köpeğinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Sancaktepe Eğitim ve Otel Fiyatları

Köpeklerin eğitimi ve konforunu ön planda tutarak kurduğumuz çiftliğimizde, köpek eğitimleri ve otel fiyatları değişiklik göstermektedir. Eğitim ve konaklama ücretleri için iletişim numaralarımızdan ofisimizi arayarak bizlere ulaşmanız durumunda, eğitim yöneticisi ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilir veya whatsapp destek hattımız aracılığı ile sorularınızı sorabilir, bilgi alma hakkınızı kullanabilirsiniz. Sancaktepe Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği köpeğinizin ve sizin menfaatlerini göz önünde bulundurarak merkezimizden en mutlu şekilde ayrılmanızı sağlar.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]