Şile Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli

0
1477

Köpek eğitiminde sizin yöntemlerinizin yanında kabul görmüş yöntemlerden de yardım almak, köpeğinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Köpek eğitimi, doğru yöntemler uygulandığında oldukça kolayken aksi halde çok sıkıntılı bir süreç haline gelebilir. Şile Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, alanında uzman köpek eğitmenleri ve seviyelere uygun eğitimler ile köpeğinizin gelişimi için hizmet vermektedir.

Şile Köpek Eğitimi

Köpek eğitim merkezimizde köpeğinizin geçmiş öyküsü, davranışları, travmaları, sizinle olan bağına dair bilgiler alınıp değerlendirildikten sonra uzman eğitmenlerimiz tarafından köpeğinizin seviyesine uygun eğitime başlanır. Eğitim derecesine göre bir kısmında sizin de olmanız bir kısmında ise köpeğin eğitmen ile yalnız olması gerekmektedir. Şile Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği bünyesinde;

  • Yavru köpek eğitimi,
  • İtaat eğitimi,
  • Koruma eğitimi,
  • Davranış bozuklukları eğitimi,
  • Sosyalleşme eğitimi verilmektedir.

Yavru köpek eğitimi; ilk 6 aylık dönemi kapsayan ve oldukça önemli olan bir eğitimdir. Bu süreçte köpeğinizin tuvalet eğitimi, siz yokken evde yalnız kalma, beslenme ve bakım, ısırma, kemirme gibi bir takım davranışları şekillenir.

İtaat eğitimi; köpekler bu eğitim ile ”yanında, otur, kalk, gel” gibi temel komutları, ödüllendirilme ve cezalandırılmayı ve daha ileri seviyelerde ev ortamında ve dışarıdaki sosyal ortamında kullanılacak bazı komutları edinir.

Koruma eğitimi; köpeğinizin tehlikeli durumlara karşı sizi ve kendini koruması gibi düşünülse de bunun yanında köpeğin ”ısır, bırak” gibi komutları sahibinin yönlendirmesi ile gerçekleştirmesini sağlar. Yani bu eğitimde aslında köpeğin kontrolü tamamen sahibindedir. Koruma eğitimi alacak köpeğin mutlaka itaat eğitimi almış olması gerekir.

Davranış bozuklukları eğitimi; öfke kontrolü olmayan, saldırgan köpeklere uygulanır. Aynı zamanda gizli öfkesi olan köpeklerin davranışlarının tespiti ile bu öfke belirlenerek, bunun dışa vurumu ve sonrasında da eğitimi sağlanır. Aksi halde gizli öfke problemi olan köpekler ileriki dönemlerde tehlikeli olabilirler.

Sosyalleşme eğitimi; köpeğinizin diğer köpekler ve sizinle olan iletişimi için çok önemlidir. Dış dünya ile olan bağlantısının etkili ve doğru olması, kendine güvenini ve size olan bağlılığını pekiştirecektir.

Şile Köpek Oteli

Şile Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, konaklama imkanı ile köpeğinize konforlu bir alan sunar. Köpeğiniz, eğitim süreci devam ederken, her bir köpeğe özel olarak ayrılan odalardan oluşan köpek otelimizde kalabilir. Ekip arkadaşlarımız tarafından tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenilen köpeklerinizi güvenle otelimize teslim edebilirsiniz.

Şile Köpek Çiftliği

Eğitim merkezi bünyesinde yer alan köpek çiftliğimizde, köpeğiniz diğer köpeklerle sosyalleşebilir, oyun alanlarında oynayabilir ve uzman eğitmenlerimiz ile vakit geçirebilir. Eğitim zamanları haricinde bireysel olarak gezinip etrafı keşfetmelerine imkan sağlayacak büyüklükte ve doğa güzelliğine sahip çiftliğimiz köpeğinizin gelişim süreci için pozitif etki yaratacaktır.

Şile köpek çiftliğinde, köpeklerin farklı özellikleri, yaş grupları ve davranışları göz önüne alınarak oluşturulan köpek gruplarımıza uzman arkadaşlar tarafından çeşitli sosyalleşme eğitimleri verilir. Köpeğiniz öğrenirken aynı zamanda birçok yeni özellik kazanır.

Şile Eğitim ve Otel Fiyatları

Şile Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği köpeğinize ve sizlere en iyi eğitim imkanlarını sunmak için kurulmuştur. Eğitim ve otel ücretlerimize dair detaylı bilgi için whatsapp destek hattımızdan yazabilir veya iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]