Üsküdar  Köpek Oteli ve Eğitim Merkezi

0
1309

Evcil dostlarımızdan köpekler, Üsküdar köpek eğitim merkezi ve çiftliği ekibi ile aldıkları eğitimlerde fark yarattıklarını her konuda göstermiştir. Merkezimiz tarafından verilen eğitimler uzman eğitmenler tarafından ve ödüllendirme sistemiyle gerçekleştirilmektedir.

Üsküdar  Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi ilk önce sahibiyle birlikte başlayan uzun bir serüvendir. Öncelikle evinize gelen hayvanın bir canlı olduğunu ve onu ömür boyu sahiplenmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Aslında siz evcil dostlarınızı ne kadar sever ve ilgilenirseniz, çok daha az stres yaşayacaktır.

Evinize yeni gelen yavru köpeğinizin öncelikle annesinden ayrıldığı hassasiyetini bilmeniz gereklidir. Daha sonra sırasıyla adaptasyon ve tuvalet eğitim süreci gelecektir. Bu eğitimler ev ortamında yapılmalıdır ki köpek adaptasyon sorunu yaşamasın. Ancak konu hakkında bilginiz yoksa uzmanlardan destek alabilirsiniz. Köpek eğitimi sanıldığı gibi aç bırakmak veya dövmekle yapılmamaktadır. Öncelikle eğitim vaat eden kişilerin uzman olması, sertifikaları, çalışma ruhsatları olmalıdır.

Üsküdar köpek eğitim merkezi ve çiftliği size dilediğiniz zaman uzman kadrosuyla yardımcı olmaya hazırdır. Köpeğinizin ilk evre eğitimlerinden sonra rehberlik, avlama, yakalama, otorite gibi bir çok konuda eğitilebileceğini unutmamalısınız.

Üsküdar  Köpek Oteli

Köpek otelleri köpeğinizi güvenle bırakabileceğiniz, özellikle şehirler arası seyahatlerinizde gözünüzün arkada kalmayacağı köpek konaklama merkezleridir.  Bu nedenle Tarım Bakanlığı’ndan verilen ruhsatın olup olmadığını, köpeğinizin konaklayacağı merkezin her yerini ziyaret etmenizi öneririz. Üsküdar köpek eğitim merkezi ve çiftliği güvenle gezip, yasal işleyişi görebileceğiniz, dilerseniz size tavsiye verebilecek bir işletmedir. Köpeğinizi otele getirmeden önce olası hastalık bulaşmasını önlemek için aşılarının tam olduğuna dikkat etmelisiniz.  Eğitim verilen köpeklerin birbirlerine karşı reaksiyonları eğitmenlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Köpeğinizin eğitimi, öncelikle karakter testi daha sonra istediğiniz eğitim alanına göre kolaylıkla planlanabilmektedir. Öncelikli eğitimlerden itaat eğitimi, temel komutları öğrenmesi, eşlik ederek yürümesi, nizami dönüşleri, attığınız oyuncağı ya da eşyayı geri getirmesi gibi detaylandırılarak eğitim tamamlanmaktadır.

Üsküdar  Köpek Çiftliği

Üsküdar köpek eğitim merkezi ve çiftliği köpek dostlarımızın hem eğitildiği hem de doğayla iç içe yaşayabilecekleri bir çiftlik merkezidir. Merkezimizde eğitim alan ya da konaklayan köpeklerin özel kafesler, oyun parkurları, eğitim alanları gibi ihtiyaç duyulan her alan özenle dizayn edilmiştir. Çiftliğimizde sahipli köpeklerin eğitimi yapılırken, bizzat yetiştirdiğimiz köpekleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Üsküdar  Eğitim Ve Otel Fiyatları

Üsküdar köpek eğitim merkezi ve çiftliği, il dışına çıktığınızda güvenle evcil dostunuzu emanet edebileceğiniz bir merkezdir. Yine otel seçerken yasal ruhsatlı işletme olduğuna dikkat etmelisiniz. Otellerde günlük gezdirme rutinleri, beslenen mamaları hakkında bilgi alabilir, köpeğinize ait özel ihtiyaç mama, alerji gibi durumları iletebilirsiniz. Bu şekilde köpeğinize daha kapsamlı yardımcı bakılacaktır. Köpeğin otelde konaklama süresine göre fiyat ve ihtiyaç listesi değişebilir. Örneğin; 15 günden fazla kalması gerek köpekler için  manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo gibi ekstra ihtiyaçları olabilir.  Ücretler kalacağı gün sayısına göre  belirlenip, daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]