Tuzla Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği

0
1364

Köpek sahiplenmek büyük sorumluluk gerektiren bir iş olsa da insan hayatını kolaylaştıran, renklendiren, destek veren can dostlarıdır. Köpekler, diğer bir çok canlıya göre daha dost canlısı ve sosyal varlıklar olsa da onların da eğitime ihtiyaçları vardır. İyi bir eğitim almış köpeğin sahibiyle iletişimi daha kuvvetli ve istikrarlı olmaktadır. Bu nedenle köpeğinizle sağlıklı bir iletişim kurmak ve aynı ortak yaşam alanında belli kurallar dahilinde yaşamak istiyorsanız, Tuzla köpek eğitim merkezi ve çiftliği tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Tuzla Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi, pozitif eğitimle köpek ve sahibinin karşılıklı isteklerinin gerçekleşmesi ve karşılıklı mutlu olmalarıyla birlikte olur. Sadece barınak ve mama ihtiyaçları karşılanarak bir köpeğin isteklerinizi yapması neredeyse imkansızdır. Bunun için iyi ve sıkı bir eğitim şarttır. Eğitim merkezimizde her yaş grubu ve her cins köpek için pozitif eğitim verilmektedir. Tuzla Köpek Eğitim Merkezi  ve Çiftiliği köpeklerinize dilediğiniz tüm eğitimleri vermektedir. Başlıca eğitimlerimiz şunlardır:

Tuvalet Eğitimi: Köpekler içgüdüsel olarak ihtiyaçları olduğu her an tuvaletlerini yapmak isterler. Ancak bunu eğitimle kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Yavru köpeklerde bir kaç hafta içinde başarı elde edilir. Yetişkin köpeklerde ise genellikle 1 ay gibi bir sürede tuvalet eğitimi, eğitimciler tarafından profesyonelce verilir. Bu süreç evde gerçekleştiğinde 2 3 ayı bulabilmektedir.

İtaat Eğitimi: Köpeklerde itaat eğitimi temel komutlar olan otur, kalk, koş, bekle, yat gibi kelimelere köpeklerin uymasını sağlamakla gerçekleşmektedir. Bunun yanında agresif davranışları düzeltmek, ısırmasını ve havlamasını engellemek için de bu eğitim uygulanır. Tuzla köpek eğitim merkezi ve çiftliği köpek eğiticileri köpeğinizi cezalandırma uygulaması olmadan aksine mutlu ederek itaat eğitimi vermektedir.

Koruma Eğitimi: Köpeklerde koruma içgüdüsü son derece yüksektir. Ancak bazı köpekler buna uygun olmayabilir. Bu noktada köpeğe bazı testler yapılır ve koruma köpeği olma uygunluğuna bakılır. Uygun olan köpeklerin ise eğitimi eğitim merkezleri tarafından yapılır.

Tuzla Köpek Oteli

Hayvanlar bilindiği üzere yolculuklardan pek hoşlanmazlar ve tatile seyahate giderken iyi bakılacak bir yere bırakmak istenir. Bunun yanında bazen hayvan dostlarımıza vakit ayıramayacak kadar yoğun işlerimiz olabilir. Bu noktada tuzla köpek oteli, köpeğinize evinizdeki konforu ve mutluluğu yaşatır. Köpek bakımı hakkında bilgisi olmayan kişilere köpeklerimizi bırakmak, köpeklerde davranış bozukluklarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle köpeğinizi bırakmak zorunda kaldığınızda bir otele bırakmak daha mantıklı olacaktır.

Tuzla Köpek Çiftliği

Köpek çiftliğimizdeki köpeklerin aşıları ve sağlık kontrolleri zamanında ve tam teşekküllü olarak yapılmaktadır. Bunun yanında ihtiyaçları olduğu süre kadar anne sütünden faydalanmışlardır. Safkan ve şecereli köpek türlerinin çoğunu çiftliğimizde bulma imkanız bulunmaktadır. Köpek çiftliğinden alınan köpekler veteriner kontrolünde yetiştirildiklerinden ve eğitimciler tarafından bakıldığından dolayı sağlık ve ırk açısından daha güvenilirdir.

Tuzla Eğitim ve Otel Fiyatları

Köpekler, sahiplerinin çocuğu gibidir. Nasıl ki çocuklarımıza gereken eğitim ve sağlık için her şeyi yapıyorsak hayvan dostlarımız için de aynı özveriyi göstermek zorundayız. Tuzla köpek eğitim merkezi ve çiftliği eğitim ve otel fiyatlarını makul fiyatlarda tutarak size bu konuda destek olmaktadır.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]