Esenler Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği

0
1339

Hayatlarımızda yeri gittikçe artan köpeklerimizin en iyisini hak ediyorlar, bizim de üstümüze düşen görev onlara bakım ve eğitim imkanlarımızı daha fazla arttırmamızdır. Köpeklerinizin hak ettiği konforu, eğitimleri ve onlar için hazırlanmış ortamlarımızı ve daha fazlası için sizleri ve dostlarınızı Esenler Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği çatısına bekliyoruz.

Yaşamları boyunca sizden ilgi ve oyun bekleyen köpeklerinizi kısa sürecek ayrılıklarda emanet edebileceğimiz, güvenebileceğimiz kişiler yoksa bu durum çok stres yaratabilir, bu stresi azaltmak için buradayız. Bize emanet ettiğiniz köpeklerinize birebir ilgi sunarak, güvenli, huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda mutlu vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Esenler Köpek Eğitimi

Köpek eğitimlerin temel amacı sahipleri ile arasında bağ kurmayı kolaylaştırmaktır. İyi eğitim almış köpekler mutludur. Çünkü nerede ne yapması gerektiğini bilirler gereksiz stres ve heyecan yaşamazlar.

Köpeklerin eğitim süreçlerinden keyif almalarını sağlayarak kısa sürede etkili olmayı amaçlıyoruz, böylece dostlarınızın daha dengeli ve daha mutlu olmasını sağlıyoruz. Tecrübe sahibi eğitimciler ile verdiğimiz eğitimlerin daima arkasındayız. Köpek eğitimlerinde birçok aşama bulunmaktadır. Köpeğinizin temel eğitiminden başlayıp sırasıyla tüm eğitimlerini vererek sizlerle yaşama adapte olmasını sağlıyoruz.

Esenler Köpek Oteli

Seyahat, iş, tatil ve benzeri. sebeplerden köpeklerinizden ayrılmak zorunda kaldığımızda onları sorun yaşamayacağınız bir yerde olması en büyük rahatlığınızdır.

Esenler köpek eğitim merkezi ve çiftliği olarak onlara evini aratmayacak rahatlık ve imkan sunuyoruz. Otelimizde sürekli gözetim altında tutulan dostlarınızın, gezindikleri her alan eviniz rahatlığındadır, ortak yaşam alanları, mama alanları ve mama kapları her gün düzenli olarak temizlenip dezenfekte edilmektedir.  Gerekli hijyen sağlanan otelimizde fiziksel ve ruhsal durumları, öğünleri kontrol altındadır.  Verilen mamalar ve sular yeterli düzeyde tutulmaktadır.

Esenler Köpek Çiftliği

Esenler köpek eğitim merkezi ve çiftliği sevimli dostlarımız için hizmet vermektedir. Değerli dostlarınızı anlayarak onların oyun istekleri için uygun ortam yaratıyoruz, köpek psikolojisi ve rehabilitasyonunda uzman eğitmenlerimiz dostlarınızı sosyal ortama adapte ediyor. Az sayıda köpeğe yüksek hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Evcil dostlarınızın sizdeki yerinin farkında olarak onların kendi evinde ve güvende hissetmeleri için elimizden geleni sunuyoruz. Tüm bunların yanında evcil hayvanınız yoksa fakat edinmek istiyorsanız sizleri birbirinden farklı cinse sahip köpeklerle buluşturuyoruz.

Esenler Eğitim Ve Otel Fiyatları

Merkezimizin amacı sizlerin en yakın dostları olan köpeklerinizin eğitimleri tamamlamış olmaktır. Alınan eğitime tabi olarak ücrette değişiklikler görülebilmektedir. Onlara sunduğumuz konfor ve oyun alanlarının dizaynını en üst seviyede tutarak dostlarınızın dolayısıyla da sizin memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Esenler Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği çatısında hem sizi hem de dostlarınızı düşünerek uygun fiyatlarla kaliteli eğitim veriyoruz. Misafir ederken de onlara olması gereken ortamı sunuyoruz. Sizlerde köpek eğitim, otel hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]