Beykoz Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği

0
1346

Hayatımızı ve evlerimizi paylaştığımız evcil hayvanlardan biri olan köpekler, birlikte yaşamaya, bir evi paylaşmaya en uygun hayvanlardan biridir. Köpeklerle yaşamak son derece zevkli ve eğlenceli olsa da köpeğin kişiliğine göre değişebilir özellikler göstererek çeşitli zorluklar da karşımıza çıkar. Köpeğin ırk özelliklerine, yaşına, karakterine göre farklı eğitimler gerekebilir. Eğitimler tamamlandığında hayvan dostunuzla büyük sorunlarla karşılaşmadan, huzurlu bir hayat sürmeniz mümkün olacaktır.

Köpekler uygun eğitim şartları yerine getirildiğinde komutlara ve kurallara uymayı sever. Çeşitli eğitim metotları uygulanarak köpeğinizle keyifli bir hayat sürmeniz mümkündür.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği  köpeğinizi eğittiği gibi siz şehir dışındayken köpeğinize evinizin rahatlığını sağlayan otel imkanı da sunar.

Beykoz Köpek Eğitimi

Köpek sahiplenen insanlar, köpeğin yaşına göre değişen eğitim taleplerinde bulunabilirler. Yavru köpek sahiplenen bir hayvan sever köpeğinin ihtiyaç duyduğu yavru köpek eğitimi, bunun içinde yer alan tuvalet eğitimi gibi eğitim talebinde bulunur. Çeşitli eğitim modelleri bulunan köpek eğitimi, köpeğin yaşadığı evin şartlarına uygun bir şekilde eğitim seçenekleri sunar.

Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi gibi eğitimler köpeğin yavruluğundan sonra verilen basit komutlarla gerçekleştirilen eğitimlerdir.  Köpeğinizin yürüyüş esnasında tasmayla yürüme alışkanlığı gibi sorunları çözmeyi ve alışkanlık kazandırmayı hedefleyen temel itaat eğitimi, köpeğinizin eğitiminden sonra da sahibiyle ilişkisinde devam etmelidir.

Otur, yat, bekle gibi komutları içeren temel itaat eğitimi köpeğinizle mutlu bir hayat sürmeniz için kolaylık sağlayan eğitimlerdir.

Hayvan sahiplerinin isteği doğrultusunda bodyguard eğitimi de veren Beykoz Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği  köpeğinizin ırk ve yaş özelliklerine göre değişiklik gösteren eğitim modelleri uygulayarak eğitim  verir. Bu eğitimler yanında köpeğinizin diğer hayvanlarla sosyal ilişkilerinin sağlam olması, diğer hayvanlarla temasında bir sorun yaşanmaması için davranış ve sosyalleşme eğitimine ihtiyaç duyar. Davranış ve sosyalleşme eğitimi alan köpeğiniz diğer köpeklerle ve hayvanlarla sosyal bir şekilde vakit geçirebilir.

Beykoz Köpek Oteli

Yeni köpek sahipleneceklerin endişe duyduğu bir konu, tatil ya da herhangi bir sebeple şehir dışı seyahatlerde köpeğini gönül rahatlığıyla bırakacak bir yer bulamaması sorunudur. Köpek oteli imkanı sağlayan Beykoz Köpek Eğitimi Merkezi Ve Çiftliği şehir dışı seyahatlerinize gönül rahatlığıyla köpeğinizi bırakacak bir otel hizmeti de vermektedir. Böylelikle köpeğiniz merkezimizde bulunan diğer köpeklerle sosyalleşebilir.

Beykoz Köpek Çiftliği

Köpek eğitimi ve otel imkanları sunan Beykoz Köpek Çiftliği köpeklerle ilgili olan her şeye cevap verecek niteliklere sahip olmakla beraber köpeklerinizin mutlu bir şekilde konaklamasını da sağlar. Köpeklerin özgürce vakit geçirebileceği çiftlik imkanı da sizler ve dostlarınız için  verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Beykoz Eğitim ve Otel Fiyatları

Beykoz Köpek Eğitimi Merkezi Ve Çiftliği   köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda hem sizin hem köpeğinizin rahatlığını ve mutluluğunu hedefleyen eğitim modelleriyle daha mutlu köpekler ve sahipler yaratır. Eğitim fiyatları uygulanan eğitim modeli ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Otel fiyatları da köpeğinizin konaklayacağı zaman dilimine göre farklılaşmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]