Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi Ve Oteli

0
1315

Köpeğinizin temel eğitimleri ve özelliklerine göre ileri seviyelerde çeşitlendirilmiş eğitimler ile Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği sizler için en iyisi.

Hayvan dostunuzu güvenle merkezimize bırakabilir, gelişimi için en doğru eğitimler ile ilerlemesine şahit olabilirsiniz. Köpek eğitimi, köpek ile etkili iletişim sağlanarak uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Başarılı bir eğitim için alanında uzman köpek eğitmenlerimiz ile köpeğinizin davranışları, geçmişi, bireysel durumu, mevcut travmaları göz önünde bulundurularak başlangıç için bir eğitim seçimi gerçekleştirilir. Köpeğinizin doğru analiz edilmesi ile eğitimi sonucu yetenekleri gelişir ve olumsuz davranışlarında iyileşme gözlenir.

Esenyurt Köpek Eğitimi

Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği köpeğinizin seviyesine göre;

Yavru köpek eğitimi oldukça eğlenceli ve köpeğin ilk gelişimi için gereklidir. Bu dönemde hızlıca öğrenme yeteneğine sahip olan köpeğiniz için en hızlı sürede eğitime başlanması ileri dönem eğitimleri için hazırlık ve iyi bir başlangıç olacaktır. Tuvalet eğitimi oldukça hassas ve doğru uygulanması gereken bir eğitimdir yanlış uygulamalar yapılması durumunda büyük sorunlara yol açabilir. Aşama aşama hareket ederek köpeğe ait bir alan oluşturulmalı ve tüm adımların eksiksiz uygulanması gerekmektedir.

Temel itaat eğitimi ile köpeğiniz otur, kalk, bekle gibi temel itaat komutlarını öğrenir. Yavruluk eğitiminden hemen sonra alınması gereken bu eğitim, köpek ve sahip arasındaki bağın kuvvetlenmesi açısından önemlidir. Ödüllendirme ve cezalandırma da bu aşamada kazanılır. Bu seviyeden sonra alınan ileri itaat eğitimi, temel seviyedeki komutları eksiksiz yerine getirebilen köpeklere verilir. Bu eğitimde köpeğin boynunda tasma olmadan itaat komutlarını yerine getirebilmesi sağlanır. Aynı zamanda günlük yaşama dair çeşitli komutlar da öğretilir. İş ya da spor köpeği olarak eğitilecek tüm köpeklerin bu eğitimi almaları gerekmektedir.

Koruma eğitimi, dışarıdan gelen saldırılara karşı köpeğin kendini ve sahibini korumasını kapsarken aynı zamanda saldırgan olan köpeklerin bu saldırganlıklarının kontrol edilebilir seviyeye getirilmesini sağlar.

Ortaya çıkmamış öfkeye sahip olan köpeklerin, mevcut öfkelerini gözlemleyebilmek ve bu öfkenin köpeğin sahibinin kontrolüne alınması sağlanır. Genellikle 1 yaşından sonra verilen bu eğitimde, köpeğin tehlike anında ısır ya da bırak gibi komutları sahibinin yönlendirmesiyle gerçekleşir.

Köpeklerin hızlı sosyalleşmeleri açısından küçüklük dönemlerinden itibaren alınan sosyalleşme eğitimleri oldukça etkilidir. Erken dönemde sosyalleşen köpeklerin diğer köpeklere ve ev ortamına adaptasyonu oldukça kolay gerçekleşir. Sosyalleşme dönemine girmeyen köpekler ileriki dönemlerde saldırgan tavırlar gösterebilirler.

Esenyurt Köpek Oteli

Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği bünyesinde hizmet veren köpek otelimizde, köpeğiniz evinizdeki konforunu aramadan güven ve huzurla günlük yaşamına devam eder. Alanında uzman eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile tüm ihtiyaçları sağlanan köpeğinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Esenyurt Köpek Çiftliği

Köpek çiftliğimizde köpekler için oluşturulan özel eğitim alanları dışında çeşitli oyun alanları da mevcuttur. Köpeğiniz, otelimizde konakladığı süre boyunca, çiftlik içinde, eğitimler haricinde özgürce dolaşabilir. Köpek eğitmenlerimiz ve uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde köpeklerinizi bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Esenyurt  Eğitim ve Otel Fiyatları

Esenyurt Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği eğitim ve konaklama ücretleri için merkezimizi arayabilir veya web sitemizdeki whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlar eğitim süreleri, türleri ve otel konaklama süreleri gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]