Kağıthane Köpek Eğitimi ve Oteli

0
1382

Alanında uzman eğitimci kadromuz ile verdiğimiz eğitimler sayesinde Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği bu iş alanında çok popüler ve öncelikle tercih edilen çiftliklerden biri olmuştur.

Eğitimin başarısı köpeğin nasıl bir eğitim almasının istendiğiyle doğru orantılıdır. Yegane amacımız, köpeklerin içinde bulundukları sosyal ortama modern toplum kurallarının gerektirdiği gibi uyum sağlaması ve bunu devam ettirmesidir.

Kağıthane Köpek Eğitimi

Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği köpeklerini eğitirken şu kriterleri hedef alır:

  • Genel itaat: Genel itaat eğitimiyle amaçlanan, köpeğin sahibiyle uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmesini sağlamaktır. Sahibinin vereceği izinleri veya yasakları sözlü komutlar olarak köpeğe iletebilmesine yardımcı olunur. Tasmalı eğitim modelidir.
  • İleri Seviye İtaat Eğitimi: Tasma olmadan köpeğin sahibiyle ve çevresiyle uyum içinde hareket edebilmesini sağlamaya yönelik verilen eğitimidir. Komutlarda işaret dili kullanılır.
  • Koruma eğitimi: 1 yaşının üstünde ve genetik olarak koruma özelliğine sahip köpeklere verilen eğitimdir. Bu eğitimle sahibinin vereceği komutlara göre köpek, aşırı saldırgan, yakalamaya yönelik veya sadece korkutmak amaçlı hareket edebilir.
  • Tuvalet terbiyesi: 3 aydan daha büyük köpeklerin yaşadıkları yerde nereye ve nasıl tuvaletlerini yapmaları gerektiğini öğreten eğitimdir.
  • Yarışma veya eğlence eğitimi: Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği, köpeklerin yarışmalara katılması veya özel organizasyonlarda bulunmalarını sağlayan eğitimlerdir.

 

Kağıthane Köpek Oteli

Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği uzun süreli seyahatlerinizi (İş gezisi, tatil gezisi vb.) düşünerek köpeklerinizi güvenle teslim edebileceğiniz köpek oteli hizmeti de vermektedir. Bebeğinizi kontrol eder gibi tatil rahatlığını bozmadan, güvenlik kameraları aracılığıyla, köpeklerinizi dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Size özel verilen mobil telefon uygulama şifresiyle sisteme girip oyun alanlarını veya eğitim alınıyorsa eğitim sürecini kontrol edebilmektesiniz. Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği köpek oteli, sadece tatile veya uzun süreli iş seyahatine gittiğinizde değil, günlük olarak da köpekleri teslim almaktadır.

Kağıthane Köpek Çiftliği

Köpeklerin ve sahiplerinin tüm gereksinimlerini karşılayan son derece geniş, açık ve kapalı eğitim alanlarımız bulunmaktadır. Çiftliğimizde, her ırktan köpek, yaş ve karakterine uygun çeşitli eğitimler veriyoruz. Güvenlik kameraları vasıtasıyla dileyen köpek sahipleri anlık ve online olarak eğitimleri takip edebilecekleri gibi, çiftliğimizde de takip etme imkanları bulunmaktadır.

Kağıthane Eğitim ve Otel Fiyatları

Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği eğitim fiyatlarını belirlerken alınacak olan eğitimin içeriği, köpeğin eğitime ne kadar yatkın olduğu, yaşı, eğitim süresine ilaveten otel hizmetinin ve kuaför hizmetinin alınıp alınmayacağına göre belirler. Fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla orantılıdır. Ödemelerde esneklik sağlanmaktadır. Kağıthane köpek eğitim merkezi ve çiftliği daimi müşterilerimiz için indirim kuponları tanımlayarak sonraki hizmet alımları ve konaklama ihtiyaçlarında özel iskontolar uygulamaktadır. Köpek eğitimi ve oteli fiyat araştırması yaparken fiyat uygunluğundan daha ziyade eğitmen kadrosu, referansları ve alınacak eğitimin içeriğine odaklanmakta fayda var. Fiyat kıyaslamasını bu kriterler üzerinden yapmak daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]