Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği

0
1321

Can dostlarımız, varlığı ile hayatımıza anlam katan sevimli arkadaşlarımızı alanında uzman, konusunda uzun yıllardır deneyim sahibi olan eğitmenlerimizle Ümraniye köpek eğitim merkezi ve çiftliği olarak verimli ve etkin yöntemlerle eğitiyor, sizlerle daha sağlıklı ilişki kurmalarını sağlıyoruz. Köpek eğitmenlerimiz çiftliğimizde köpek eğitim hizmeti sunmaktadır. Bu eğitim sürecinde temel itaat ve ileri itaat programları uygulanır.

Ümraniye Köpek Eğitimi

Ümraniye köpek eğitim merkezi ve çiftliği verdiği hizmete köpeğinizi sizlerle uyum için yaşamaya yönelik eğitmektedir.

Eğitim uygulamalarımız içinde, belirli karakteristik özelliklere sahip olan köpeklere özel sahibini ve alan koruma eğitimi, köpeğin yaşadığı yere ve sahiplerine uyum sağlaması amacıyla yapılan uyum eğitimi, köpeğin sosyal ortamlara girdiğinde tutarlı davranış sergilemesini amaç edinen sosyalleşme eğitimi, tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, engelli bireylerin sahip olduğu rehber köpeklerin eğitimi, ileri itaat eğitimi, akrobatik hareketler yapabilen köpeklerin eğitimi ve dedektör köpek eğitimi gibi programlarımız bulunmaktadır.

Ümraniye Köpek Oteli

Ümraniye köpek oteli hizmetimiz ile sevimli dostlarınız güvenli ellerde, sıcacık bir yuvada, karnı tok ve ders saatlerinde eğitim alarak, sizlerin yokluğunda kaliteli ve verimli saatler geçirmektedir. Köpek otelimizde veterinerler tarafından sevimli dostlarınız gözetim altındadır. Tuvalete çıkarma, gezdirme, oyun saati, uyku saati, yemek saati gibi aynı çocuklarınızın gittiği kreş tadında bir hizmet sunmaktayız.

Sevimli dostunuz sizin yokluğunuzda kendisini asla yalnız ve ilgisiz hissetmeyecektir. İsteğe göre bakım, yıkama, tüy tarama, tırnak kesimi, tüy kesimi, kulak temizliği ve tarama işlemleri de yapılmaktadır. Özellikle iş seyahatlerine ya da tatile çıkan ve köpeğini emanet edecek kimseyi bulamayanlar için ideal bir çözüm olan Ümraniye köpek oteli hizmetimizle emanetinize en iyi koşullarda bakıyor, köpeğinizin kendini evinde hissedeceği konforlu ve rahat bir ortam sunuyoruz.

Ümraniye Köpek Çiftliği

Ümraniye köpek çiftliği olarak her cins köpeği yine kendi cinsinden köpekle çiftleştirerek sağlıklı nesil sürmesini sağlıyoruz. Farklı cins köpeklerin çiftleşmesinden dolayı sağlıksız, halk arasında kırma denilen, hastalık karşısından kırılgan ve savunmasız yavrular türeyebilmektedir. Maalesef farklı cins köpeklerin çiftleşmesi sonucu yavrular bir süre sonra gelişimini tamamlayamamakta ya da ölmektedir. Safkan köpekler sağlıklı ve kaliteli olmakla birlikte ırkın devamının sağlanması açısından da kıymetlidir.

Ümraniye Eğitim ve Otel Fiyatları

Ümraniye köpek eğitim merkezi ve çiftliği olarak, sevimli dostlarınız olan köpekleriniz için sunduğumuz eğitim ve otel fiyatları köpeğinizin otelimizde ne kadar süre konaklayacağı, bakım hizmetlerinden faydalanması ya da hangi eğitimleri ne kadar süre alacağı gibi kritik sorulara verilen cevaplarla belli olmaktadır. Ayrıca yerinde eğitim ya da çiftlikte eğitim hizmetimiz bulunduğundan köpeğinizin eğitimi nerede alması gerektiğine öncelikle karar verip bize iletmiş olmanıza istinaden gerekli fiyatlandırma yapılacaktır. Konuyla ilgili karar verme aşamasında uzmanlarımız size en doğru bilgiyi verecektir. Eğitimler, otel fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]