Kartal Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği

0
1430

Kartal Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, hem köpek yetiştirme hem de köpek eğitme konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Yeni köpek edinmek isteyenlere danışmanlık hizmeti vermenin  yanı sıra profesyonel eğitmenlerimizin yer aldığı kadromuzla köpek eğitimi ve köpek oteli konularında da yardımcı olmaktayız.

Merkezimizde evcil hayvan sahiplerinin gereksinimlerine yönelik köpeklerinin tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, koruma eğitimi (bodyguard eğitimi, alan koruma eğitimi), davranış ve sosyalleşme eğitimi, özel komutlar eğitimi konularında hizmet verilmektedir. Ayrıca yavru programlarımız sayesinde de yavru köpeklerinin temel eğitimlerini kazandırmaktayız.

Kartal Köpek Eğitimi

Eğitim programlarımız çeşitlidir, bu sebeple seçeceğiniz eğitim programına ve köpeğinizin yaşına göre eğitim sürelerimiz değişiklik göstermektedir. Ayrıca bu süreçte köpek sahiplerine de bilgiler verilir ve köpeğinizi yönlendirmeniz konusunda kolaylık sağlanır. Kısa süreli birkaç aylık eğitim programları, köpeğinizi sizden uzaklaştırmaz, tercihe bağlı olarak birebir eğitimlerle köpeğinizden ayrılmak durumunda da kalmazsınız. Köpek dostunuzun sağlığı ve güvencesi içinse güvenlik konusunda gelişmiş sistemimiz, tesis veterinerimizle yeterli hizmeti vermekteyiz.

Ailenizin bir parçası olan can dostlarınız, bizimle gerekli eğitimleri aldıktan sonra yapılan çalışmaları unutmazlar fakat köpek eğitimi süreklilik isteyen bir durumdur. Bu sebeple performanslarının devamlılığını sağlamak istiyorsanız sürekli tekrar yapmalısınız.

Her eğitim programımız her ırka uygun olmayabiliyor, köpeğinizin ırkına ve yaşına uygun eğitim programına sahip olabilmek için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Eğitim sürecinde sevimli dostlarımızın canını yakacak, onları korkutacak hiçbir yönteme başvurulmaz. Köpek eğitimi sırasında köpek psikolojisine değer verilir ve buna uygun hizmet verilir. Ayrıca köpeğinizin davranış bozuklukları için de psikoterapi ve rehabilitasyon hizmetimiz vardır. İç rahatlığı ve güvenle, can dostunuzu bize emanet edebilirsiniz.

Kartal Köpek Çiftliği

Kartal Köpek Eğitimi Merkezi ve Çiftliği, köpek sahiplendirme konusunda da hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra köpeklerinizle özgürce vakit geçirebileceğiniz çiftliğimizde onların eğitimde öğrendikleri gösterebilmesi için pek çok alan mevcuttur.

Kartal Köpek Oteli

Köpek oteli alanında da hizmet veriyoruz. Gereksiniminize göre kısa süreli yahut uzun süreli olarak sevimli köpek dostunuzu bize emanet edebilirsiniz. Can dostunuzu pansiyona bırakmadan önce doğru yeri seçmek önemli bir husustur, ona en uygun yeri bulmak, tehlikeli dolandırıcılara fırsat vermemek için iyi bir araştırma yapmalısınız. Bu sebeple en doğru ve güvenilir adrestesiniz. Köpeğinizi pansiyona bırakmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda da bizden bilgi alabilirsiniz.

Pansiyonumuza size acil durumlarda ulaşabileceğimiz iletişim numarası ve adres bırakmış olacağınızdan aklınızın köpeğinizde kalmasına gerek kalmaz. Kullandığımız teknoloji sayesinde köpeklerinizi 7/24 izleyebilirsiniz.

Kartal Eğitim ve Otel Fiyatları

Köpek eğitimi, köpek oteli hizmetlerimiz veteriner gözetiminde verilir. Sevimli dostunuzun boyutuna ve ırkına göre, otel odası değişeceğinden fiyatlarımız da farklılık gösterebilmektedir. Günlük fiyatlarımızın yanında uzun süreli konaklamalarda indirim imkanı bulunmaktadır.

Konaklama bakım fiyatına dahil hizmetlerden ekstra bir ücret alınmamaktadır. Eğitim nedeniyle çiftliğimize gelen köpeklerden ise mama vb. bakımlar için ücret talep edilmez, bu hizmetler eğitim paketinin ücretine dahildir. Fiyatlar eğitim paketine ve süresine göre değişiklik göstermektedir.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]