Silivri Köpek Oteli ve Eğitim Merkezi

0
1311

İstanbul’un hızla yükselen ilçesi Silivri’de dostlarınızın alanında en iyi uzmanlardan  güvenli mutlu ve huzurlu bir şekilde eğitim alması için gereken tüm imkanları Silivri  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak sağlıyoruz. Merkezimizin öncelikli amacı; tecrübeli eğitmenlerimiz, garantili eğitimlerimiz , geniş eğitim ve konaklama alanlarımızla dostlarınıza evlerindeymiş kadar rahat bir yaşam alanı sunarak sizlerin ve dostlarınızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Silivri  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği konumu dolayısıyla hem İstanbul’daki hem çevre illerdeki dostlarımızın ulaşımının kolaylığı, kalabalık şehir merkezinden uzak olması sebebiyle dostlarınızın huzurlu vakit geçirmesi açısından güvenle tercih edebileceğiniz bir merkezdir. Eğitimlerimiz, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek  için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Silivri Köpek Eğitimi

Hangi cinsten olursa olsun can dostlarınızla keyifli ve kaliteli vakit geçirmek için onların uzman ve profesyonel eğitimciler tarafından eğitim alması şarttır. Köpek eğitimi uzmanlık gerektiren bir eğitimdir ve herkes tarafından yapılamaz. Bilinçsiz eğitimciler maalesef dostlarımıza eğitim vermekten çok onları bunalıma sokabilir, sağlık sıkıntıları yaşatabilir. Bu yüzden dostlarımızın huzuru ve sağlığı için mutlaka alanında uzman bir eğitimciden yardım almalısınız.

Köpeklerinizin eğitimlerinin daha sağlıklı olması için öncelikle eğitim seviyeleri belirlenmelidir. Örneğin temel itaat eğitimi yeterli düzeyde olmayan dostunuza ileri itaat eğitimi aldırmak onu strese sokacak ve eğitimin başarısız olmasına neden olacaktır. Bizler titizlikle dostlarınızın en iyi şekilde eğitilmesi ve bu süreçte kendilerini iyi hissetmeleri için uzman eğitimcilerle eğitim planları oluşturarak çalışmaktayız.

Uzman eğitmenlerimizin ellerine bıraktığınız dostlarınızın en kaliteli eğitimi alacağından emin olarak gönül rahatlığıyla dostlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Silivri  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği dostlarınızla geçireceğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek için sizlere aşağıdaki eğitimleri sunmaktadır:

Silivri  Köpek Oteli

Dostlarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz Silivri  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği dostlarınıza bir köpek otelinden çok daha fazlasını sunuyor. Silivri  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği sadece dostlarınızı yanınızda götüremediğiniz seyahatleriniz için bırakabileceğiniz bir otel değil, dostunuzun sosyalleşmesi keyifli vakit geçirmesi ve rahatlaması için ona ödül olarak hediye edeceğiniz bir tatil merkezidir.

Geniş açık ve kapalı alanlarımız köpekleriniz için maksimum konfor gözetilerek dizayn edilmiştir. Tuvalet alanları, sosyalleşme alanları, eğitim alanları, beslenme ve uyku alanları dostlarınızın sağlığı için özenle temizlenip düzenlenmektedir. Dostlarınızın vücut ısıları doğrultusunda merkezimizin yaz ve kış sıcaklığı belirlenmektedir. Merkezimizdeki her detay dostlarımızın sağlıklı koşullarda konaklaması için düzenlenmiştir.

Silivri  Köpek Çiftliği

Silivri  Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliğini ziyaret ederek kendinize yeni bir dost, koruyucu, yardımcı, sırdaş edinebilirsiniz. Çiftliğimizde sizlerle buluşturduğumuz dostlarımız farklı ırklarda olabileceği gibi yaşlarına göre değişmekle beraber temel eğitimlerini almış olmaktadır.

Silivri Eğitim ve Otel Fiyatları

Silivri  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği sizlere yüksek standartlı hizmet sunmaktadır. Silivri köpek eğitim ve otel fiyatları hem siz hem dostlarınız için maksimum hizmet minimum fiyat düşüncesiyle belirlenmiştir. Verilen eğitim, konaklama süresi gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlandırma değişiklik göstermektedir. Hizmet ve fiyat hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]