İstanbul Köpek Oteli Pansiyonu

1
1639

İstanbul Avrupa yakasında 10 yıla aşkın sürelik tecrübemiz ile Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz. Tesisimiz Ruhsatlı ve Bakanlık Onaylı olduğu için misafirlerimiz 7/24 veteriner gözetmenliğinde konaklamaktadır.

Günümüz de köpek sahipleri seyahat veya iş durumu söz konusu ile patili dostlarını emanet edebileceği bir yer aramaktadır. İstanbul Köpek Oteli olarak bu zamana kadar yaklaşık 16.000 köpeğe kayıtlı hizmet vermiş bulunmaktayız.

Köpek Otelimiz içerisinde bulunan Profesyonel köpek bakıcılarımız ile günlük olarak detaylı bir şekilde bakımları da yapılmaktadır. Günümüz içerisinde insanların köpekler ile çok yakınlaşmasının en büyük sebeplerinden birisi duygusal ve ilgi odaklı olmasıdır. Köpeklerin dili de tam olarak sevgiden geçmektedir.

İlk defa köpek sahiplenen insanlar için bazı davranışları sabır gerektirebilir. Bunun için sevgi ile yaklaşıp öğretmek başarılı sonuca götürecektir.

Köpekler Nerede Konaklıyorlar?

Günümüzde insanların Köpek Otellerine göndermek istedikleri dostlarının nerede kaldıkları çokça merak edilmektedir. Misafirimiz ilk olarak Otelimize geldiği gibi sağlık kontrolünden geçerek uyuz, kuduz veya kalıcı rahatsızlığı gibi hastalıkların olup olmadığına bakılmaktadır.

Sonrasında eğer aşıları yapılmadıysa sahiplerine haber verilerek veterinerimiz tarafından tedavisi gerçekleşmektedir. Köpekler gün içerisinde enerjileri sarf ettikten sonra kalacakları olan odalara geçmektedirler. Köpeklerin kaldıkları odalar 20 metrekare büyüklüğünde tek başına konaklamaktadır.

İstanbul Köpek Oteli Fiyatları

İnsanların günlük hayatlarında köpeklerine vakit ayıramayacağı durumlarda tercih edebileceği Köpek Oteli bulunmaktadır.

İstanbul Köpek Oteli olarak can dostlarınızın sizlerden ayrıldığı vakit strese girmesini diğer arkadaşları ile vakit geçirerek önlenebilmektedir.

Gün içerisinde aynı ırkta ve yaşta köpeklerin beraber oyun alanlarından keyifli vakit geçirmektedir. Köpek Oteli Fiyatları ise köpeğin karakter yapısı, yaşı ve ırkına göre değişiklik göstermektedir.

Ortalama olarak Köpek Pansiyon ücreti günlük 100 TL’dir. Bu rakam orta boyda ve yaşta bulunan köpek ırkları içindir. Detaylı bilgi sahibi olabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Neden Pet Eğitimi Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  • 9 Yıllık tecrübe
  • Profesyonel Ekip
  • Köpek Oteli ve Pansiyon Ruhsatlı İşletmeyiz.
  • Bünyemizde Çalışanların Belgelerinin Olması
  • Mutlu binlerce pati dostumuzun olması

Yukarıdaki nedenler ve çok daha fazlası için bizleri tercih edebilirsiniz.

Pet Hotel Sık Sorulan Sorular

Köpeğimi Getirirken Yanında Ne Getirmeliyim?

Aşı karnesi ve köpeğinizin mamasını getirmeniz yeterli olacaktır.

Hangi Durumlarda Köpeğimi Size Getiremem ?

Kronik / Bulaşıcı Hastalık , Kızgınlık Dönemi ve Davranış Bozuklukları durumunda bizlere getiremezsiniz köpeğinizi. Otel bölümümüz özel diğer köpeklere rahatsızlık vermemesi ve hastalık bulaştırmaması gerekmektedir.

Tüm köpek Irklarını Kabul Ediyor Musunuz?

İstanbul köpek oteli tesisimizde yasal olan tüm ırkları kabul ediyoruz.

Köpekler nerede kalıyor?

Açık havada isterlerse içeride kapalı alanda vakit geçirebilirler. Geceleri ise içeride konforlu yataklarında uyumaktadırlar.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

  1. sahipleri değişmiş ! güzel bir yer köpeğimizi 10 günlüğüne bırakmıştık hiçbir sorunla karşılaşmadık. umarım bize gösterilen ilgi sonraki zamanlarda bozulmaz memnun kaldık tavsiye ederim

Comments are closed.