Eyüpsultan Köpek Eğitim ve Otel Yeri

0
1392

Köpek sahibiyseniz, gelişimi için almanız gereken sorumlulukların bilincinde olup, onun gelişimi için sağlam adımlar atabilmeniz oldukça önemlidir. Köpek eğitimleri, köpeğin ihtiyaçları ve ilerlemesi için doğru metotlar ile uygulandığında, başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Eyüpsultan Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpeğiniz için birçok eğitimi bünyesinde bulunduran, uzman köpek eğitmen kadromuz sayesinde, köpeğinizin davranışlarındaki iyileşmeyi gözlemleyebileceğiniz bir merkezdir.

Eyüpsultan Köpek Eğitimi

Merkezimizde, köpek psikolojisine hakim, köpek dilini ve hiyerarşik yapısını bilen, köpeğin davranışlarından ne hissettiğinin ayrımını yapabilen, köpeğin ne zaman sıkıldığını anlayarak onu motive edici davranışlarda bulunabilen, hayvanlara karşı sevgi duyan, ilgili ve alanında uzman köpek eğitmeni arkadaşlarımız, köpeğinizin yaşı, cinsiyeti gibi temel unsurları değerlendirerek, köpeğinizin seviyesine en uygun eğitimi seçmenizde yardımcı olacaklardır.

Eğitimler, köpek eğitimini gerçekten bilen eğitmenler tarafından verildiğinde, köpeğiniz için zevk ve mutluluk verici bir oyuna dönüşecektir. Köpek eğitmeninin yanı sıra köpek sahibinin de gerekli bilgilere sahip olması, köpeğin aldığı eğitimin verimli bir hale dönüşebilmesi için önemlidir. Bu sebeple köpek sahibinin de mümkün olduğunca eğitimlere katılabilmesinde fayda vardır. Eyüpsultan Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği köpeğiniz için;

  • Yavru köpek eğitimi ile köpeğinize tuvalet, bakım ve beslenme, evde yalnız kaldığında günlük yaşama devam edebilme gibi temel alışkanlık ve duygular öğretilir.
  • İtaat eğitimi ile otur, kalk, gel, git gibi temel komutlar öğretilir. Köpek, sahibinin yönlendirmesi ile bu komutları yerine getirirken aynı zamanda ödül-ceza sisteminin de ayrımına varır.
  • İleri seviye itaat eğitimi ile temel komutları bilen köpeğin, ev içindeki yaşamına ve sokaktaki davranışlarına etki edecek daha ileri seviyede komutlar öğretilir.
  • Koruma eğitimi ile köpeğin, ısır, bırak, saldır gibi komutların, sahibinin kontrolünde gerçekleştirmesi sağlanır. Burada, tehlikeli herhangi bir durumda, hem köpeğin kendini ve sahibini oluşan bu tehlikeden koruması hem de sahibinin yönlendirmesi ile hareket etmesi amaçlanmaktadır.
  • Sosyalleşme eğitimi ile köpeğiniz özgüven kazanırken, sizinle arasındaki bağ kuvvetlenir ve diğer canlılar ile olan iletişimi güçlenir. Köpeğin ihtiyaçlarından ve hislerinden anlayabilmeniz açısından sosyalleşme eğitimi oldukça önemlidir.

Eyüpsultan Köpek Oteli

Eyüpsultan Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, eğitim ve eğlencenin yanında köpeğiniz için konaklama imkanı da sunar. Köpek otelinde, köpeğinizin her türlü ihtiyacına yönelik hizmet sunulmaktadır. Köpeğinizin dinlenmesi için hazırlanan özel odalar ve kişisel bakım odaları ile köpeğiniz evinizdeki konforunu aramayacaktır.

Eyüpsultan Köpek Çiftliği

Köpek otelinde dinlenen ve bakımları yapılan köpeğiniz, sosyalleşmek, zaman zaman da tek başına dilediğince dolaşabilmek için köpek eğitim çiftliğimizden yararlanabilir. Doğanın tadını çıkarırken, eğitim çalışmalarından arta kalan zamanlarda oyun alanlarında vakit geçirebilir.

Eyüpsultan Eğitim ve Otel Fiyatları

Köpeğinizin seviyesine göre seçilmiş olan eğitim, yardım alınan eğitmen, uygulanan eğitim metodu ve eğitim süresi gibi çeşitli detaylar, eğitim ücretinde değişikliğe sebep olabilir. Aynı zamanda konaklama ücreti de kalınan süreye göre hesaplanır. En sağlıklı bilgiyi alabileniz için, Eyüpsultan Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği iletişim numaralarından bize ulaşabilir veya whatsapp destek hattımıza yazarak görüşme talebi oluşturabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]