Güngören  Köpek Eğitim Merkezi Ve Oteli

0
1452
Köpekleri sahiplenmek canlı varlıkları sevmeyi öğrenmenin en güzel yollarından biridir. Kendinize, eşinize, dostunuza ya da çocuklarınıza alacağınız veya sahipleneceğiniz köpek dostlarımızın toplum içerisinde uyum gösterebilmeleri için köpeği sahiplenen kişinin, onların eğitimi konusunda destek alması gerekmektedir.
Köpek sahibi olarak yaşamayı seçtiğiniz  hayatınızı daha kolay sürdürebilmeniz açısından eğitim desteği almanız faydalı olacaktır. Güngören Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği ile iletişime geçerek Eğitim seminerlerimize katılabilir, köpek eğitimi konusunda destek alabilirsiniz. Ayrıca köpek oteli ve çiftliğimizi ziyaret edebilir ister köpek alıp sahiplenebilirsiniz isterseniz de küçük dostlarınızı bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Güngören  Köpek Eğitimi

İnsana en yakın ve en sadık canlılar köpeklerdir. Bir can sahiplenmeye karar veren kişiler o canların bakımından eğitimine kadar her şeyiyle sorumlu olmak zorundadır. Köpeğinizin ve kendi hayatınızın daha iyi şartlarda devam edebilmesi için eğitim sürecini uygun zaman da başlatmanız doğru bir karar olacaktır.
Sahiplendiğiniz köpeğinizin eğitimine en az altı ay süre ayrılmalıdır. Köpeğin yavru ya da yetişkin olması fark etmeyecektir her dönemde köpek eğitimi uzman desteği alarak kolaylıkla verilebilmektedir.
Güngören Köpek Eğitim merkezi ve çiftliği desteği için yavru bir köpek sahiplendiyseniz iki ya da üç ay içerisinde eğitim alması uygun bir dönem olacaktır. Eğer ki altı aydan büyük bir köpek sahiplendiyseniz vakit kaybetmeden bir an önce eğitim sürecini başlatmanız köpeğiniz ve sizin için en doğru karar olacaktır.

Güngören Köpek Otel

Köpek dostlarımızla yaşamını sürdüren kişilerin en büyük problemi can dostlarını her yere getirememe sorunudur. Köpeğinizden kısa veya uzun süreli ayrı kalma durumu ile karşı karşıya kaldığınızda Güngören Köpek Otel olarak kapılarımızı size ve can dostlarınıza sonuna kadar açmış bulunmaktayız.
Köpeklerin ihtiyaçlarını kendilerine özel gereksinimlerine en uygun şekilde karşılamak için hazırlanan otelimiz geniş bir alanda kurulmuş olup köpeklerinizin rahatlığı ön planda tutularak düzenlenmiş odalara sahiptir.

Köpeklerin temiz hava alabileceği bahçelerimizde, oyun oynayabileceği alanlarda , hijyen koşullarının üst düzeyde tutulduğu odalarda ve yemek alanlarında  hayvan sever çalışanlarımızın gösterdiği titiz bakımlarla can dostlarımıza ev sıcaklığını aratmayacak şekilde hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerimizi yerinde görerek gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla can dostlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Güngören Köpek Çiftliği

Köpek sahibi olmayanlar ya da bir can dosta sahip olmak isteyenler Güngören Köpek Çiftliği ziyaretinde bulunarak her cins köpeklerimizi görebilir, sevebilir ve alabilirler.Çiftliğimizden aldığınız köpeklerin eğitimini birlikte verebilir hatta hazır eğitilmiş köpeklerimize sahip çıkabilirsiniz.
Çiftliğimize gelen köpeklerin aşıları ve parazit kürleri tamamlanır. Sosyal yaşama uyum sağlayacak eğitimleri verildikten sonra sahiplerine teslim edilir.

 

Güngören  Eğitim ve Otel Fiyatları

Tesisimiz hayvan dostlarımızın en iyi şartlarda yaşamlarına devam etmeleri konusunda hassasiyet taşımaktadır. Bu sebeple kar amacı gütmekten uzak can dostlarımızın rahatlığı ve sağlığı ön planda tutulmaktadır.
Eğitim ve Otel fiyatları siz  hayvan severleri zorlamayacak düzeydedir. Güngören Eğitim ve Otel Fiyatları konusunda bilgi için bizi arayarak her türlü desteği alabilirsiniz.
Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]