Pendik Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli

0
1341

Hayatımızı güzelleştirirken aynı zamanda büyük sorumlulukları olan hayvan dostlarımızı sahiplenmek, oldukça ciddiye alınması gereken bir konudur. Köpekler de diğer evcil hayvanlar gibi özel bakım ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Tıpkı bir bebeğin sorumluluğunu üstlenir gibi takipte olmak, anlayabilmek ve bağ kurabilmek gerekmektedir.

Yavruyken sahiplendiğimiz köpekler doğumundan itibaren bizimle birlikte oldukları için gelişimlerinin bizim planlamamız doğrultusunda olması beklenir. Daha büyükken sahiplendiğimiz köpekler için ise belirli özelliklerini bilmemiz köpeğin gelişimi üzerinde etkili olacaktır.

Pendik Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpeğinizin yaşı ve seviyesine uygun olarak seçilen eğitimler ile hizmet sunmaktadır. Uzman köpek eğitmenlerimiz sayesinde verilen eğitimler sonucu köpeğinizdeki değişimi gözlemleyebilirsiniz.

Pendik Köpek Eğitimi

Köpeğinizin eğitimi için başvurduğunuz merkezimizde, köpeğinizin yaşı, cinsiyeti, geçmiş öyküsü, özellikle dikkat çeken davranışları, yaşam ortamı ve sahibi ile arasındaki bağ, mevcut herhangi bir hastalığına dair çeşitli bilgiler alınarak en doğru eğitimin seçimi sağlanır. Yavru köpekler için temel seviyeden eğitime başlanırken, belirli komutları öğrenmiş olan köpekleriniz için daha ileri seviye eğitimler uygulanır. Pendik Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği bünyesinde;

Yeni sahiplendiğiniz yavru köpeğinize nasıl bir eğitim vermekle başlayacağınızı bilmiyorsanız, merkezimize yavru köpek eğitimi için başvurabilirsiniz. Bu eğitim kapsamında yavru köpeğinize, yemek yeme alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, öz bakım gibi çeşitli temel komutlar aşılanır.

İtaat eğitimi aldırmak istediğiniz köpeğinize bu aşamada, otur, kalk, gel, git gibi temel komutlar öğretilerek bunları sizin kontrolünüz ile yapması sağlanır. Bu komutları bilen köpekler için ileri seviye itaat eğitimi ile köpeğinize dışarıdaki davranışlarını kontrol etmeniz için farklı komutlar öğretilir. Ayrıca bu seviyede ödüllendirme ve cezalandırma davranışlarının bilincine varır.

Koruma eğitimi özellikle meslek köpekleri ve spor köpeklerine verilmesi gereken bir eğitimdir. Bu eğitim ile köpeğe verilen ısır, bırak gibi komutlar tamamen sahibinin kontrolünde gerçekleşir ve tehlike anında köpeğin davranışlarını sahibinin yönetmesi sağlanır. Ayrıca saldırgan ya da gizli öfkesi olan köpekler için de koruma eğitimi oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Köpeğinizin saldırganlığını kontrol altına almak veya mevcut olan gizli öfkesinin birden bire ortaya çıkmasını engellemek için koruma eğitimleri uygulanır.

Pendik Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, sosyalleşme eğitimini hem diğer köpekler ile oluşturulan gruplar hem de birebir eğitmen ile yapılan çalışmalar şeklinde vermektedir. Köpeğinizin çevredeki diğer canlılar ile iletişimini sağlıklı kurabilmesi, özgüveninin gelişmesi ve sizinle kurduğu bağ açısından sosyalleşme eğitimi büyük önem taşır.

Pendik Köpek Oteli

Merkezimize bulunan köpek otelimiz, sizlerin acil bir işi olduğunda, şehir dışında bulunmanız gerektiğinde veya eğitim süreci boyunca köpeğinize evinizdeki konforu aratmayacak bir konaklama sağlar. Ekip arkadaşlarımız köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını gözeterek konaklama boyunca sizleri bilgilendirir.

Pendik Köpek Çiftliği

Köpek çiftliğimiz, köpeğinizin doğa ile iç içe zaman geçirebileceği, eğitim saatleri dışında oyun oynayabileceği ve diğer köpekler ile sosyalleşebileceği tüm imkanları sunar.

Pendik Eğitim ve Otel Fiyatları

Pendik Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği eğitim fiyatları, köpeğinizin alacağı eğitime ve konaklamaya göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için eğitim merkezimizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan iletişime geçerek bilgi alma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]