Çatalca Köpek Eğitimi ve Oteli

0
1331

Hayvanlar insanların her zaman en iyi dostu olmuştur. Aynı zamanda eski çağlardan beri köpeklerin zekası ve sadakatiyle beraber insanlar her işlerinde onları yanlarına almışlardır. Günümüzde de hala çoban köpekleri, av köpekleri, arama kurtarma köpekleri insanlar için hayatı kolaylaştırıcı bir özellik taşımaktadır. Fakat köpek eğitimi her zaman gerekmektedir. En doğru eğitimi vermek köpeklerin psikolojisi ve öğrenmesi için son derece önemlidir. Çatalca Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği her cins köpek için uygun ve kalıcı eğitimi sağlamaktadır. Sahipli köpeklerinizle eğitime katılarak birlikte çalışmalar yapmak ve oyunlar oynatmak için en uygun ortamı burada bulacaksınız.

Çatalca Köpek Eğitimi

Her cins köpek için hazırlanan eğitim alanları hem köpeklerin eğlenmesini hem eğitim almasını sağlamaktadır. Alanında uzman eğitimcilerle de köpeklerinize kısa zamanda evcil hayvan eğitimleri, avcılık eğitimi, arama kurtarma eğitimi, tuvalet eğitimi gibi her türlü eğitim verilmektedir. Aynı zamanda Çatalca Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği özel eğitim gereken köpekler içinde uygun yapı ve uzmanlarıyla bu eğitimi vermekte ve rehabilitasyon da sağlamaktadır. Sakatlanan köpekler içinse fizik tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Hızlı bir şekilde eğitimlerle tekrar eski hareket gücü ve alışkanları kazandırılmaktadır.

Çatalca Köpek Oteli

Her köpeğin Çatalca Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği hizmetlerinden yararlanması için gelen misafirlerimizin konaklamasına uygun olanaklarımız mevcuttur.

Konaklama süresi ne olursa olsun tüm dostlarımıza son derece özenle hazırlanmış otellerimizde hizmet vermekteyiz. Seyahatiniz süresince minik dostunuzu gözünüz arkada kalmadan otelimize emanet edebilirsiniz. Köpekleriniz için tüm alternatifler düşünülerek sizin yokluğunuzda bunalıma girmesini engellemekteyiz.

Çatalca Köpek Çiftliği

Köpekler şehrin karmaşası ve betonarme içerisinde kendi doğalarını yaşamakta zorlanmaktadır. Yiyecek bulmak, tuvalet ihtiyaçlarını gidermek ve diğer hayvanlarla bir arada oyunlar oynamak şehrin büyük binaları ve otobanlar içinde zorlaşmaktadır. Toprak ihtiyacı doğalarında olan köpekler bunu bulamamaktadır. Fakat Çatalca Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği hem her cins köpeğe eğitim sağlarken köpek çiftliğiyle onların rahat hareket edebilecekleri, doğalarına uygun bir davranış sergileyebilecekleri imkanları sağlamaktadır.

Özellikle sahipleriyle gelen köpeklerimiz, çiftlikte hem eğlenip hem eğitim de görebilmektedir. Çalışma hayatı içerisinde köpeğini dışarı çıkarıp uzun süre onunla ilgilenemeyen müşterilerimiz köpekler için hazırlanmış çiftlikler sayesinde rahatlıkla köpekleriyle vakit geçirebilecekleri bir ortam bulmaktadır.

Çatalca Eğitim ve Otel Fiyatları

Köpek eğitimi ve çiftlik hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz Çatalca dışından da gelebilmektedir. Şehir veya bölge dışından gelen müşterilerimiz için gerekli hizmetleri sağlamaktayız. Şehir veya bölge dışından gelen müşterilerimiz için uzak mesafe gelmek aynı zamanda eğitim ve çiftlik hizmetleri almak külfetli gelebilmektedir.

Tüm bu sorunları düşünerek hem köpeklerinizin rahatlıkla eğitim hizmetleriyle tanışabilmeleri hem de siz misafirlerimizin rahatlıkla köpeklerinizle bu eğitime katılabilmeniz için uygun fiyat aralıkları hedeflenmektedir. Eğitim, çiftlik ve otel hizmetlerini Çatalca Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği en uygun  fiyatlarla sağlamaktadır. Tek amacı köpek eğitim ve ihtiyaçlarının karşılanması olan hizmetimiz için fiyatlar her bütçeye hitap edici olmaktadır. Yetenekli ve uzman kadromuz ve uygun fiyatlarla hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]