Maltepe Köpek Oteli ve Eğitim Merkezi

0
1354

Maltepe Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği bünyesinde uzman köpek eğitimcileri ile köpek eğitim ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Köpeklerin temel eğitimlerinden davranış problemlerinin giderilmesine kadar farklı eğitimler çiftliğimizde verilmektedir. Köpeğinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir ortam sunduğumuz çiftliğimizde köpeğinizin bakım ve veterinerlik ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz.

Maltepe Köpek Eğitimi

Köpek eğitim ihtiyaçlarınız için profesyonel ve sertifikalı eğitmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz eğitimler arasında şunlar yer almaktadır;

Puppy eğitimi: Yavru köpeklerin evlerine alışması ve ilk eğitimlerinin verilmesini sağlamaktayız.

Tuvalet eğitimi: Köpeğiniz nereye tuvaletini yapması gerektiğini ve tuvalet zamanlamalarını bu eğitimle öğrenir. Köpek eğitimlerinin ilk aşamalarından olan tuvalet eğitimi ile köpeğinizin evinize adaptasyonunu sağlamış olursunuz. Her cins köpeğin özelliklerine göre farklı eğitimler verilmesi gerektiğinden uzman eğitmenlerden destek alarak köpeğinize tuvalet eğitimi aldırabilirsiniz.

Temel itaat eğitimi: Köpeğinizin adaptasyonu ve sonraki eğitimlere uyum sağlaması için ilk tamamlanması gereken eğitimlerdendir. Temel itaat eğitimi alan köpekler sonraki komut eğitimlerine daha hızlı cevap verecektir. İtaat eğitiminde köpek sahibini tanıyacak ve otur – kalk, yat vb komutlarına cevap verecektir. Doğru yaptığı hareketlerde “Aferin” komutu ile takdir almayı, yanlış yaptığı hareketlerde “Hayır” komutu ile hareketinin yanlış olduğunu öğrenir. Bu eğitimden sonra köpeğiniz tasmalı olarak, sizin verdiğiniz talimatları alacaktır.

İleri itaat eğitimi: Bu eğitimde köpeğiniz tasmasız olarak verdiğiniz komutlara itaat etmeyi öğrenir. Tasmasız olarak itaat komutlarını yerine getirmeyi öğrenir, tasmasız olarak yanınızdan ayrılmadan, sizinle birlikte yürümeye başlar.

Davranış bozukluğu eğitimi: Özellikle büyükken sahiplendiğiniz, temel eğitimlerini almamış köpeklerde davranış bozuklukları görülebilmektedir. Her şeye havlıyorsa, huzursuzluğu varsa ve her şeyi kemiriyorsa köpeğinizin kısa dönemli veya birkaç aylık davranış bozukluğu eğitimi ile davranışlarının düzelmesini, pozitif ve uyumlu bir köpek haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Alan koruma eğitimi, Show eğitimi, Bodyguard Köpek Eğitimi ve Aktör Köpek Eğitimi gibi farklı eğitimler de merkezimiz tarafından verilen eğitimler arasında yer almaktadır.

Maltepe Köpek Oteli

Köpeğinizi güvenle teslim edebileceğiniz, köpeğinizin ev konforunda kalabileceği özel bölümleri olan, köpeğinizin beslenme, dolaşma ve oyun ihtiyaçlarının karşılandığı Maltepe köpek eğitim merkezi ve çiftliği konaklama için isterseniz uzun dönemli isterseniz kısa dönemli hizmet vermektedir. Tatile veya şehir dışına birkaç günlük bir toplantıya gitmeniz gerektiğinde köpeğinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Köpeğinizi otele emanet ettiğiniz süreçte bakımlarının da alınmasını, tırnak kesim, tüy kesim gibi bakımlarının yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Maltepe Köpek Çiftliği

Maltepe Köpek Çiftliği köpeğinize eğitim aldırabileceğiniz, bakımını yaptırabileceğiniz, köpeğinizi veteriner kontrolünden geçirebileceğiniz, köpeğinize uzun veya kısa dönemli otel konaklaması sağlayan ve köpeğiniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Maltepe Eğitim ve Otel Fiyatları

Maltepe Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği fiyatları eğitim, bakım ve otel ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Verilen eğitimlerin türüne ve süresine göre ve alacağınız bakım ve veterinerlik hizmetlerine göre fiyat alabilirsiniz. Köpek oteli fiyatları da köpeğinizin cinsi ve otelde kalacağı odanın büyüklüğüne göre farklılaşmaktadır.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]