Kadıköy Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli

0
1355

Kadıköy köpek eğitim merkezi ve çiftliği, sertifikalı eğitmenlerin ve veteriner hekimlerinin bulunduğu uzman kadrosuyla, güvenilir pansiyon olanaklarıyla pet dostunuzun yanında olan ruhsatlı bir kurumdur.

Köpek eğitim merkezleri, köpek sahiplerinin eğitim konusunda yeterli bilgilerinin olmadığı durumlarda başvurdukları kurumlardır ve çoğu sahip yeterli bilgi ve donanıma sahip değildir. Köpek eğitimi dendiğinde akla ilk otur, koş, dur gibi basit komutlar gelir.

Oysa köpek eğitimi, kapsamı çok daha geniş olan bir konudur. Ayrıca sadık dostunuzu seyahate giderken yanınızda götüremeyebilirsiniz. Onlarla neredeyse sizinle aynı sevecenlikle ilgilenebilecek kişilere emanet etmek istersiniz. Köpek otelimizde köpeklerinize içtenlikle ve sevgiyle bakılmaktadır.

Kadıköy köpek eğitim merkezi ve çiftliği yalnızca köpek sahiplerine değil, köpek sahiplenmek isteyenlere de hizmet vermektedir.

Kadıköy Köpek Eğitimi

Eğitimde asıl amacımız köpeğin kendisini rahat hissetmesini sağlayarak arkadaşlarıyla ve diğer insanlarla sağlıklı bir şekilde sosyalleşmesini sağlamaktır. Köpeğinizin karakter analizi yapıldıktan sonra eğitimlere başlanır.

Cinsine göre değişmekle birlikte eğitim süresi ortalama dört haftadır. Sahipleri istedikleri zaman köpeklerine verilen eğitimi izleyebilirler. Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, bodyguard eğitimi, alan koruma eğitimi, davranış ve sosyalleştirme eğitimi, tuvalet eğitimi kurumumuzda verilen eğitim türlerindendir

Kadıköy Köpek Oteli

Köpek otelimizde köpeğinizi güvenle bırakabileceğiniz bir ortam vardır. Köpeğinizin gece dinlenmesi için oda ve gündüz gezme alanları mevcuttur. Eğlence alanı, etrafı çevrilmiş güvenli eğitim alanıdır ve eğitmenlerimiz eğlence alanında hazır bulunurlar. Bu sayede köpeğinizin eğlenirken öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Veteriner hekimlerimizin rutin kontrolleri ile aynı zamanda sağlıklı bir konaklama sağlamaktayız. Köpeğinizin mama ihtiyacı kurumumuz tarafından karşılanabilir. Ancak dilerseniz köpeğinizin beslenme alışkanlığının değişmemesi için mamasını yanınızda getirebilirsiniz. Seyahat ederken sevimli dostlarınızı güveneceğiniz bir ortama bırakmak son derece önemlidir. Kadıköy köpek eğitim merkezi ve çiftliği kapsamında otelimiz sizlere bu fırsatı sunmaktadır.

Kadıköy Köpek Çiftliği

Köpek çiftlikleri köpek sahiplenmek isteyenler için barınaklardan sonraki ikinci tercih yeridir. Ancak çiftliklerde bulunan saf ırkların barınaklarda bulunması zordur.

Çiftlikler bu ırkların korunması açısından önemlidir. Ancak sağlıklı bir köpek sahiplenmek için doğru yetiştirme tarzını benimsemiş kaliteli çiftlikleri tercih etmek hayati önem taşımaktadır. Kurumumuzda köpeklerin soy ağaçlarını temsil eden şecere belgelerini göstererek ve bu belgelerin gerçek olduğunu kanıtlayarak güvenli bir hizmet sunmaktayız.

Kadıköy Eğitim Ve Otel Fiyatları

Gerek eğitimde gerek otelimizde son derece gelişmiş imkanları kullanarak köpeklerin sağlık ve konforlarına öncelik veriyoruz. Eğitimde fiyatlar köpeğinizin cinsine, yaşına, karakter analizine ve eğitim süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Köpek otelinde fiyatlar pansiyon süresine, köpeğinizin ırkına, sağlık durumuna göre çeşitlilik gösterir. Ayrıca her halükarda ödeme seçeneklerimiz avantajlıdır. Kadıköy köpek eğitim merkezi ve çiftliği dahilinde uygun fiyatlar, köpek çiftliği ve diğer konular hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]