Beyoğlu  Köpek Eğitim Merkezi Ve Oteli

0
1386

Beyoğlu  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği bünyesinde sevimli pati dostlarımızın eğitimleri, ıslah işlemleri, konaklama gibi en çok tercih edilen hizmetler verilmektedir. Bünyemizde alanında uzman birçok köpek eğitmeni çalışmaktadır. Köpekler verilecek eğitime bağlı olarak belirli gün çiftliklerde misafir edilmektedir. Bunun yanında çiftlik bölümünde kendi yetiştirdiğimiz köpekler de bulunmaktadır. Bu köpeklerimiz cinslerine göre gerek arama kurtarma gibi kamu hizmetlerinde çalıştırılmak üzere gerekse bireysel sahiplendirilerek hayata kazandırılmaktadır. Tecrübe ve sevgiyle verilen eğitimler neticesinde son derece olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Beyoğlu Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi oldukça emek ve yüksek bilgi birikimi isteyen bir iştir. Köpeklerin komutları anlamasını sağlamak hem onların hem de sahiplerinin hayatlarını oldukça kolaylaştıracaktır. Patili dostlarımızın tuvalet eğitimleri, çeşitli rehber köpek eğitimleri ve komut eğitimleri gibi temel ve özel eğitimler verilmektedir. Beyoğlu  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği bu hizmeti uzun yıllar boyu vermiş olduğundan elde ettiği başarılı sonuçlar oldukça fazladır. Köpek dostlarımızın eğitim süreleri eğitimin içeriğine. köpek dostumuzun ırkına ve genel olarak tavırlarına bağlı olarak değişmektedir. Genellikle eğitim boyunca köpek dostlarımızı çiftlikte misafir etmekteyiz.

Beyoğlu Köpek Oteli

Bünyemizde köpek dostlarımızı ağırlamak için tam da onlara göre bir otelimiz bulunmaktadır. Gerek eğitim gören köpek dostlar için gerekse çeşitli sebeplerden şehir dışına çıkacak olan müşterilerimizin değerli pati arkadaşları için son derece konforlu ve sistemli otelimiz bulunmaktadır. Beyoğlu  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği personeli köpek dostlarımıza son derece samimi ve sevecen yaklaşmaktadır. Kendi sahiplerinden uzak kalan ıslak burunlara arkadaşlık derecesinde davranarak onların rahat etmesini, bu süreçte bunalım gibi olumsuz durumlar yaşamaması sağlanmaktadır. Yemek ve tuvalet saatleri her köpeğin alışmış olduğu düzene göre gerçekleşmektedir.

Beyoğlu Köpek Çiftliği

Çiftliğimiz bünyesinde dışarıdan gelen köpek dostlarımız haricinde kendi bünyemizde ıslah ettiğimiz ve yetiştirdiğimiz canlı dostlarımız da bulunmaktadır. Çiftlik bünyesinde sokağa atılmış bakıma muhtaç köpeklerin bulunmasına özen göstermekteyiz. Onların gerekli ıslah çalışmalarını yaparak hayata kazandırmaktayız. Ayrıca dengeli ve sağlıklı çiftleştirme ile yeni yavrulara elde ederek çiftliğimizi büyütmekteyiz. Beyoğlu  Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği  olarak vermiş olduğumuz bu hizmetin her zaman bilincindeyiz. Köpek dostlarımızın rahat edebilmesi için her türlü imkanı seferber etmekteyiz ve bundan büyük memnuniyet duymaktayız. Bu sayede ıslah ve eğitimle hayata kazandırdığımız köpek dostlarımızın mutluluğunu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Beyoğlu Eğitim ve Otel Fiyatları

Otel ve eğitim fiyatlarına değinmek gerekirse; Eğitim fiyatları verilecek eğitimin içeriğine ve süresine bağlı olarak değişmekte, her anlamda son derece uygun fiyatlar ile bu hizmet verilmektedir. Eğitim kalitemiz defalarca kendini kanıtlamıştır.  Otel fiyatları da köpek dostumuzun bulunacağı süreye bağlı olarak farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız her kesime uygun şekilde belirlenmektedir. Uygun fiyatlar ile bu hizmetlerden faydalanmak pekala mümkündür. Köpek dostlar en iyi hizmeti hak etmektedir. Sizde hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]