Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli

0
1350

Gaziosmanpaşa  köpek eğitim merkezi ve çiftliği, İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet veren en tecrübeli çiftliklerden birisidir. Köpeğini eğitmek veya barındırmak isteyenlere itinayla hizmet vermekteyiz. Çiftliğimizde eğitim hizmeti yanı sıra “köpek oteli” hizmeti de vermekteyiz. Köpekler, sevimli dostlarımız, bazen aile fertlerimiz, koruyucularımız ve oyun arkadaşımızdırlar. Çocuklarımızın eğitime ihtiyaçları olduğu gibi onlarında bazı temel eğitimlerden geçmeleri şarttır. Sosyal yaşama uyum ve sahibine itaat etme alışkınlıkları yanı sıra koruma eğitimleri, animasyon veya özel etkinlik gösterilerine hazırlık, yarışmalara katılım için çeşitli eğitim hizmetlerimiz bulunmaktadır. Çiftliğimizde, teknolojik ekipmanlar, güvenlik ve kamera sistemleri kuruludur. Dileyen müşterilerimiz köpeklerini her an online olarak takip edebilme imkanına sahiptir.

Gaziosmanpaşa Köpek Eğitimi

Gaziosmanpaşa  köpek eğitim merkezi ve çiftliği olarak, eğitimleri verirken köpeğin ırkı, yaşı ve karakterlerini dikkate almaktayız. Koruyucu özelliği az olan bir köpekten koruma sağlanması beklenemez. Bu o köpeğin karakteristiği değildir ve hiç bir eğitim bunu gerçekleştiremez. Köpekler belli bir yaşa geldiklerinde eğitilmeye daha müsait olurlar. Bu dönemde genel eğitim ve isteğe bağlı detaylı eğitim programlarına katılmaları gerekir. Sosyal uyumsuzluk, itaatsizlik, saldırganlık, aşırı havlama, etrafına ve diğer evcil hayvanlara zarar verme gibi olumsuz durumların önüne geçilmelidir. Verdiğimiz eğitimler arasında şunları saymak mümkündür:

  • Yavru köpek eğitimi
  • Çiftleşme eğitimi
  • Annelik eğitimi
  • Tuvalet eğitimi
  • Yarışmaya hazırlık
  • Özel gösterilere hazırlık
  • Koruma eğitimi
  • Koklama ve bulma eğitimleri
  • Komutlara uyma eğitimleri

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Gaziosmanpaşa  köpek eğitim merkezi ve çiftliği eğitim hizmetleri yanı sıra köpek konaklamaya yönelik otelcilik hizmeti de vermektedir. Evcil dostundan uzunca süre ayrı kalmak zorunda olanların, özellikle de onların bakımını üstlenecek başka birinin olmaması durumunda, yine çiftliğimiz imdada yetişmektedir. Tatile ve uzun süreli iş seyahatine çıkarken köpeğinizi yuvasının konforunda olan otelimize emanet edebilirsiniz. Güvenlik kameralarımız sayesinde köpeklerin anlık görüntülerini online olarak yayınlamaktayız. Müşterilerime verdiğimiz canlı yayın takip şifresi sayesinde diledikleri yerden online olarak onların durumlarını takip etmeleri sağlanır. Bu sayede güven sorunu aşılmış olmaktadır.

Gaziosmanpaşa Köpek Çiftliği

Gaziosmanpaşa  köpek eğitim merkezi ve çiftliği hem çiftlikte hem de mevcut sosyal ortamında temel eğitim ve ileri seviye eğitim hizmetleri alanlarında uzmanlaşmıştır. Çok farklı sayıda ırkı farklı eğitim türleriyle bugüne kadar başarıyla eğitmiş olmanın gurunu yaşıyoruz. Eğitim verdiğimiz köpek sahiplerinin bundan memnun kalması ve tekrar ihtiyaç durumunda bizi tercih etmeleri bize haklı gurur yasatmaktadır.

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Otel Fiyatları

Gaziosmanpaşa  köpek eğitim merkezi ve çiftliği eğitim ve otel fiyatları alınacak hizmete, köpeğin yaşı, karakteri, cinsi ve sosyallik durumuna bağlı olarak değişmektedir. Genel fiyat politikamız piyasa ortalama fiyatlarına eşdeğer seviyededir. Fiyatlar belirlenirken alınacak olan ilave hizmetler fiyatlara etki etmektedir. Bunlar; Evden teslim alma eve geri teslim etme, kuaför hizmetleri, özel gıda takviyeleri, ilaçlar vb. faktörlerdir. Fiyatla hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]