Yenibosna Köpek Eğitim Çiftliği Merkezi

0
1456

İstanbul Avrupa yakasında bulun Yenibosna semtinde 10 yıla aşkın süredir köpek eğitim çiftliği ve köpek oteli olarak hizmet vermekteyiz. Tesisimiz Ruhsatlı ve Bakanlık onaylı olduğu için 7/24 veteriner gözetmenliği bulundurmaktadır.

Köpek Eğitim Merkezimiz içerisinde köpekleriniz rahatça konaklayabileceği ve keyifli vakit geçirebileceği oyun alanları bulunmaktadır. Eğitim ve Otel hizmeti olarak iki farklı şekilde hizmet verilen Köpek Çiftliğimizde profesyonel olarak köpek eğitmenleri ve bakıcılarımız çalışmaktadır.

Yenibosna Köpek Çiftliği olarak birçoğu yarışmada başarı kazanmış ve bugüne kadar yaklaşık 5400 köpeğe ve sahiplerine hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yenibosna Köpek Eğitim Merkezi

Dünya’daki bütün ülkeler gibi ülkemizde de köpeklere karşı büyük bir ilgi oluşmasının en büyük sebeplerinden biriside duygusal ve akıl olarak bize yakın gelmesidir.

Köpekler ilk olarak bu sebepten ötürü beslenilmek istenilse bile biraz zaman geçtikten sonra bu durumlar değişebilmektedir. Çünkü köpekler doğaları gereği bazı davranışları gösterirken bunlar insanlara göre farklı gelmesi normaldir.

Örneğin ısırma, havlama, kemirme gibi birçok davranışı insanlar tarafından iyi karşılanmaz. Bu gibi birçok sorunun önüne geçilmesi ve insan hayatına uyumlu bir hal göstermesi için Köpek Eğitim Merkezlerine başvurulur. Sonrasında köpeğinizin alanında uzman kişiler tarafından sorunları çözülerek kendi yaşamınıza mutlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

Yenibosna Köpek Eğitimi

Köpeğiniz için eğitim alacağı köpek çiftliğini tercih ettikten sonra yapılması gerekenlerin başında ne eğitim alabileceği ve ne kadar süreceğini merak edebilirsiniz. İlk olarak tüm köpek ırkları her eğitimi alamasa da her köpek ırkı eğitilebilmektedir.

İnsanlar tarafından bazı köpek ırkları eğitilemez denilse de eğitilemeyecek köpek ırkı bulunmamaktadır. Yenibosna Köpek Eğitimi tüm köpek ırklarına göre farklı eğitim programları bulunmaktadır. Temel İtaat Eğitimi, Tuvalet Eğitimi, İleri İtaat Eğitimi, Yavru Köpek Eğitimi gibi birçok türleri yer alabilmektedir.

Yenibosna Köpek Eğitim Fiyatları

Köpek Eğitimi davranış ve karakter yapıları ile alakası bulunduğu için her köpek için farklı şekilde belirlenmektedir. Örneğin küçük ırk köpekler genel olarak ev içerisinde beslenildikleri için en çok tuvalet eğitimi tercih edilirken, büyük ırk köpekler ise temel itaat eğitimi tercih edilmektedir.

Köpek Eğitimi aslında köpeğin cinsi yaşı ve yetiştirilme şekline göre de değişiklik gösterebilir. Eğitim biçimi değiştiği gibi köpek eğitimi fiyatları da bütün sebeplere göre farklı fiyatlanılmaktadır. Bunun için bizler ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]