Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

1
1570

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Küçükçekmece semtinden 10 yıla aşkın süredir köpek eğitimi ve köpek oteli hizmeti vermekteyiz. Tesisimiz birçok yarışma içerisinde başarı kazanırken bugüne kadar yaklaşık 4500 köpeğe ve sahiplerini bilinçlendirmiş bulunmaktayız.

Küçükçekmece Köpek Çiftliği olarak Bakanlık onaylı ve ruhsatlı olduğumuz için tüm patili dostlarımız 7/24 veteriner gözetmenliğinde misafirimiz olmaktadır. Günümüzde köpeklerimiz genel olarak ev ortamı içerisinde beslenildikleri için eğitime başvurulması şart görülmektedir.

Can dostunuz köpeğiniz için bütün sorunları Küçükçekmece Köpek Çiftliğinde çözülebilmektedir.

Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

Köpekler günlük hayatlarında doğaları gereği bazı reaksiyonları göstermesi insanlar tarafından sorun yaratabilse de önemli olan köpeğinizin negatif ve olumsuz davranışlarını kontrol edebilmenizdir.

Köpek Eğitim Merkezinde ise köpeğinizin korku kontrolü, gereksiz havlama, bilinçsiz tuvalet giderilmesi, kemirme veya ısırma gibi birçok davranışını engellemek mümkündür.

Eğitim programlarından köpeğinizin yaşadığı soruna göre tercih edilerek 30 gün kadar kısa bir süre içerisinde olumlu yanıtlar alınabilmektedir. Bu eğitimler alanında uzman köpek eğitmenleri tarafından verilmektedir.

Köpek Eğitimi Nedir?

Hayatımız içerisinde büyük bir rol oynayan evcil hayvanlarımızın başında köpekler gelmektedir. Bu canlılar doğal yaşamlarında rahat ve bakımlı bir yaşantıya sahip olamadıkları için insanlar tarafından beslenilmektedir.

Köpek sahipleri genel olarak beslemek istedikleri köpek cinslerini görüntüsüne göre seçmeleri yanlış bir tercihtir. Çünkü köpekler aynı insanlar gibi bazı özellikler taşımaktadır. Örneğin duygusallık veya sevimli bir yapıda bulunmasıdır. Önemli olan o canlıya bakabilmek olduğu için tercih ederken en yakınınızda ki bir köpek eğitim merkezinden bilgi almanız gerekmektedir.

Köpek Eğitimi ise günlük hayatta nasıl insanlar eğitim alarak bazı bilgileri ve davranışları elde edebiliyorsa köpekler de bu şekilde sağlayabilmektedir.

Küçükçekmece Köpek Eğitimi Fiyatları

İnsan hayatına uyumlu bir karakter yapısı bulunması için tercih edilen köpek eğitimi bütün köpek ırklarına verilebilmektedir.

Günümüzde insanlar tarafından kimi köpek ırkları eğitilemez, saldırgan bir yapısı olarak düşünülse de aslında köpeğin ırkından gelen değil yetiştirme şekline göre karakteri oluşmaktadır. Bunun için ırkının fazla bir önemi bulunmamaktadır. Köpek eğitimi fiyatları köpeğin cinsine, karakter yapısına, yaşına göre belirlenmektedir.

Eğitimin köpeğinizi katabileceği en büyük yarar başarılı ve düzenli karaktere sahip olmasıdır. Köpekleriniz yaşamış olduğu sorunlara yönelik tercih ettiğiniz eğitim programlarının ayrı şekilde fiyatları bulunmaktadır.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

Comments are closed.