Avcılar Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

0
1529

İstanbul’un en gözde semtlerinde birisi olan Avcılar ilçesinde 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz. Tesisimizde Profesyonel köpek eğitmenleri ve bakıcıları bulunmaktadır.

Kurumsal ve Bakanlık onaylı bir köpek eğitim merkezi olduğu için patili dostlarımızın sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlanmaktadır. Avcılar Köpek Eğitim Merkezi olarak tüm köpek ırkları için ayrı eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Avcılar Köpek Eğitim Çiftliği

Köpekler insan hayatı gibi çok geniş ve eski tarihi bulunan canlı varlıklardır. Günümüze ayak uydurmak ve bilinçli bir şekilde hareket edebilmeleri için Köpek Eğitimi şart görülmektedir.

Avcılar semtinde bulunan tüm vatandaşlarımız genel olarak apartman ve ev ortamında hayatını sürdürdükleri için köpekleri ile beraber yaşamakta güçlük çekmektedir. Bunun için aynı insanlar gibi küçüklüğünden itibaren eğitilerek ve öğretilerek yaşaması gerekmektedir.

Avcılar Köpek Oteli

Köpekler ile günlük hayatımız içerisinde artık bir bütün halinde bulunduğumuz için seyahat ve iş durumuz olduğundan onlardan ayrılmak zor gelmektedir. Bunun için köpeğinizin keyifli ve sağlıklı vakit geçirebileceği alanlarımız bulunmaktadır.

Avcılar Köpek Pansiyonu olarak tüm köpek ırklarına günü birlik veya aylık olarak hizmet sağlanabilmektedir. Tesisimiz içerisinde köpeğin sahibinden ayrıldığında stres yaşamaması için aynı ırkta ve yaşlarına uygun şekilde arkadaşları ile vakit geçirebilecektir.

Avcılar Köpek Eğitimi

Köpeklerin ırklarına ve yaşlarına göre farkı metotlarda bulunan eğitim programları bulunmaktadır. Bu eğitimler köpeğin insan hayatına ve başarılı bir karakter sahibi olabilmesi için tercih edilmektedir. Avcılar Köpek Çiftliği olarak tesisimiz bünyesinde birbirinden farklı eğitim türleri yer almaktadır.

Günümüz koşullarında köpek sahipleri eğitim için gönderecekleri köpek çiftlikleri hakkında tereddüt etmektedir. Köpek Çiftliği tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır.

Avcılar Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları

Köpekler insan hayatına pozitif ve enerji katan canlılar oldukları için bilinçlendirilmesi eğitim sayesinde olur. Bu eğitimler zaman zaman insanlar tarafından basit bir şekilde verilebileceği düşünülse de alınan yanıtlar genel olarak negatiftir.

Çünkü köpekler aklı ve zekaları ile sizleri yanıltıp düşüncenizi okuyabilmektedir. Köpekler için en iyi eğitim profesyonel bir köpek eğitmeni tarafından gerçekleşir. Avcılar köpek eğitim merkezi olarak eğitim türleri kendi içerisinde fiyatlandırması değişmektedir.

Köpeğin ırkı, yaşı ve karakteri ile fiyatı belirlenmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgiler alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]