Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

0
1513

İstanbul’un çok eski semtlerinden birisi olan Büyükçekmece’de 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermek bulunmaktayız. Tecrübeli ve alanında uzman personel tarafından patili dostlarımıza en iyi hizmeti sunmayı tercih etmekteyiz.

Tesisimiz içerisinde 7/24 veteriner hekimi tarafından misafirlerimiz kontrol halinde eğitim veya otel ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi olarak bugüne kadar 4500 yakın köpeğe ve sahiplerini bilinçlendirmekten mutluluk duyarak devamını dilemekteyiz.

Büyükçekmece Köpek Eğitim Çiftliği

Köpekler insan hayatına ayak uydurabilen en iyi hayvan türlerinin başında gelmektedir. Ülkemizde her 50 evden birinde hayvan beslenildiği için insan yaşamına uyumlu bir hale getirebilmek için köpek eğitimi tercih edilmektedir. Bu eğitimler köpeğin psikoloji ve karakter düzenini sağlamak ve anlaşılması kolay olması için tercih edilmektedir.

Köpekler zeki ve eğitime yatkın canlılar oldukları için anlamakta güçlük çekmeleri mümkün değildir. Yeter ki köpeğiniz için tercih edeceğiniz köpek çiftliğinin güvenilir ve tecrübe sahibi olması gerekir.

Büyükçekmece Köpek Oteli

Günümüz koşullarında iş hayatı ve stresi bulunduğu için köpeğinize vakit ayırmanız bir zor olabilmektedir. Büyükçekmece Köpek Oteli olarak köpeğinizin bilinçli ve keyif geçirebileceği bir ortam yaratmaktayız.

Tesisimiz içerisinde bulunan oyun alanlarında aynı kategorideki arkadaşları ile vakit geçirebilmektedir. 7/24 kamera hizmeti ve veteriner kontrolü ile köpeğiniz hem sağlıklı hem de keyifli bir şekilde misafir edilebilmektedir.

Büyükçekmece Köpek Eğitimi

Köpeklerin belli başlı sorumlulukları ve davranışları yerine getirebilmesi için Köpek Eğitimi tercih edilmektedir. Bu eğitim türleri köpeğin yaşayış şekli ve ırkına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ev ortamı içerisinde yaşayan köpeklerin genel olarak tercih ettikleri eğitimlerden birisi Tuvalet Eğitimidir. Bu eğitim köpeğinizin düzenli bir tuvalet alışkanlığı kazanabilmesi için verilmektedir. Bahçe veya arazi alanında beslenilen köpekler ise genel olarak Temel İtaat ve Alana Koruma eğitimi tercih edilir.

Büyükçekmece Köpek Eğitim Fiyatları

Köpekler hayvan türleri içerisinde en iyi evcilleştirilebilen ve eğitime yatkın canlılardır. İnsan hayatına uygun ve düzenli bir karakter yapısına sahip olabilmeleri için tercih edilen eğitim ise köpeğin ömrü boyunca başarılı ve anlayışlı olmasına yardımcı olur.

İnsanlar tarafından kısa süreli ve kolay olarak görülüp yapılmaya çalışılsa da kısa süreli sonuçlar alınarak olumsuz olmaktadır.

Bunun için Köpek Eğitim Merkezlerinde köpeğinize eğitim aldırmanız daha sağlıklı ve uzun süreli olmaktadır. Büyükçekmece Köpek Eğitimi Fiyatları köpeğin cinsine, yaşına ve karakter yapısına göre değişiklik göstermektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]