Fatih Köpek Eğitim Merkezi

0
1497

İstanbul’un tarihi semtlerinin başında gelen Fatih İlçesinde 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz. Köpekler günlük hayatımızda insanlar ile ilişkileri kuvvetli olabilen canlılar arasında yer alır.

Tesisimiz Ruhsatlı ve Bakanlık onaylı bir köpek çiftliği olduğu için 7/24 veteriner bulunmaktadır. Profesyonel köpek eğitmenleri ve köpek bakıcıları ile bugüne kadar 4500 köpeğe hizmet vermiş bulunmaktayız.

Fatih Köpek Eğitim Merkezi olarak birçoğu yarışmalarda başarılara imza atarak tecrübe kazandık. Bu tecrübelerin sırrı köpeklerin hisleri ve duygularını iyi bilerek yeteneklerini ve becerilerini geliştirmekten geçer.

Fatih Köpek Eğitim Çiftliği

Günümüz de çoğu insanlar köpeklerinin olumsuz davranışlarından şikayet doğrultusunda köpek çiftliklerine başvurmaktadır. Burada köpeklerin pozitif bir şekilde yerine getirmesi gereken sorumlulukları öğretilmektedir.

Köpekler eğitime yatkın ve becerikli canlılar oldukları için anlaması ve anlaşılması kolaydır. İlk defa köpek sahiplenen insanlar yetiştirme tarzı hakkında bilgi sahibi olmadıkları için yanlış yönlendirme sonucu olumsuz davranışlar ile karşılaşılması mümkündür.

Örneğin köpeğiniz ev ortamı içerisinde beslenilen bir köpek ırkının tuvalet alışkanlığı olmaması büyük bir sorun yaratabilmektedir. Bu sorumluluğu yerine getirmesi için ise köpek eğitimi şart görülmektedir.

Fatih Köpek Oteli

Hizmetlerimizden birisi de siz değerli köpek sahiplerimiz seyahat veya iş durumlarında can dostlarını emanet edebileceği güvenilir köpek oteli bulunmaktadır. Tesisimi 10 yıla aşkın süredir Avrupa Yakası Fatih ilçesi ve civarında ki birçoğu semtteki köpeklerimize misafir etmiş olmaktayız. Köpeklerin farklı odaklar içerisinde konaklayarak sağlıklı bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamaktayız.

Gün içerisinde ise anlaşabildiği kendi kategorisinde ki arkadaşları ile oyun alanlarında keyifle enerji harcamaya bilmektedir. Köpek Oteli olarak köpeğinizi istediğiniz lokasyon üzerinden pet taksi aracımız ile alarak da kolaylık sağlanabilmektedir.

Fatih Köpek Eğitim Fiyatları

Köpeklerin istenilen davranışları ve yetiştirilmesi üzere gönderilen köpek eğitimi fiyatları oldukça merak edilmektedir. Öncelik olarak köpeğinizin sizlerin istediğini davranışları eğitim türleri ile öğretilebilmektedir.

Fatih Köpek Çiftliği olarak tüm köpek ırklarına uygun eğitim programları yer almaktadır. Bu programlar köpeğin daha düzenli bir hayat yaşayabilmesi için çok önemlidir.

Köpek Eğitim Fiyatları ise köpeğin cinsine,yaşına ve ırkına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]