Bakırköy Köpek Eğitimi Merkezi

0
1459

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Bakırköy semtinde 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz.

Köpekler günümüzde insan hayatına alışabilen en iyi canlılardan biri olma hakkını duygu ve düşünceleri ile hareket etmelerinden almıştır. Bakırköy köpek eğitim ve köpek oteli olarak tesisimiz ruhsatlı ve bakanlık onaylı olduğu için misafirlerimiz 7/24 veteriner gözetmenliğinde konaklamaktadır.

Ev içerisinde ve Bahçe ortamında beslenilen bu canlıların belirli sorumlulukları bulunmaktadır. Tuvalet ihtiyacı, koruma alanı gibi birçok görevlerini bulunmaktadır. Bunların hepsini ise Köpek eğitimi ile sağlamaktadır.

Bakırköy Köpek Eğitim Çiftliği

Köpekler gündelik hayatta genel olarak iyi bir yol arkadaşı rolünde hayatımızda yer alan canlılardan birisidir. Davranış ve karakter yapılarının düzeni için ise profesyonel bir destek almamız şart görülmektedir. Çünkü sonuçları hem köpeği hem de sahibini negatif yönde ilerlememesi içindir.

Yavruluk döneminden itibaren eğitim almış bir köpeğin ömrü boyunca sahibi ve çevre ile alakası ve davranışları çok daha başarılı olacaktır. Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi olarak köpeğinize daha düzeyli bir hayata devam edebileceğinizden şüpheniz olmamalı. Başarılarımız doğrultusunda bugüne kadar 4500 köpeği ve sahibini bilinçlendirerek memnun etmiş bulunmaktayız.

Bakırköy Köpek Oteli

Günümüzde canlılar arasından en çok tercih edilen patili dostlarımız ile ilişkilerimiz çok kuvvetli olduğu için köpek oteli tercih etmekte zorluk çekebilirsiniz. Bakırköy Köpek Oteli olarak ruhsatlı ve bakanlık onaylı bir tesisimiz olduğu için sağlıklı ve güvenilir bir ortam tesis etmekteyiz.

Misafirlerimiz otelimiz içerisinde farklı odalar da konaklamaktadır. Gün içerisinde aynı kategorisinde bulunan arkadaşları ile keyifli vakit geçirebileceği oyun alanlarımız bulunmaktadır.

Seyahat veya iş durumunuzda köpeğiniz günlük,haftalık veya aylık olarak bizlere emanet edebilirsiniz. Köpek çiftliğimiz 7/24 güvenlik kamerası mevcut olduğu için dilediğiniz vakit resmi veya videosunu sizler ile paylaşa bilmekteyiz.

Bakırköy Köpek Eğitim Fiyatları

Bakırköy köpek eğitim merkezi olarak tüm ırk ve yaştaki köpeklerimiz için eğitim programlarımız mevcuttur. Bu programlar köpeğin karakter yapılarına ve sahiplerinin istediği davranışlarına göre belirlenmektedir.

Örneğin küçük ırk köpeklerin genel olarak ev ortamında yaşadıkları için karşılaşılan sorunların başında zamansız tuvaletini gidermesi görülmektedir. Bu kötü alışkanlığı düzenli bir hale getirebilmek için ise profesyonel bir köpek çiftliği tarafından tuvalet eğitimi verilmesi gerekir.

3 aylık olduğundan itibaren verilen bu eğitim yaklaşık olarak 30 gün sürmektedir. Köpek Eğitim Fiyatları hakkından ise belirli bir ücret bulunmamaktadır. Köpeğinizin karakteri, cinsi ve yapısına göre fiyatlandırılmaktadır. Detaylı bilgi sahibi olabilmek için ise iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]