Şişli Köpek Eğitim Merkezi

0
1492

İstanbul’un en fazla evcil hayvan beslenilen semtlerinden birisi olan Şişli Semtin de 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz.

Köpekler çok iyi bir arkadaş olma hakkını insanlar ile ortak özellikleri barındırmasından almaktadır. Bu yüzden evimizin içerisinde yaşayan patili dostlarımızın bazı öğretim ve eğitim aşamalarında bulunması gerekir.

Eğitim almamış bir köpeğin terimleri ve sahibine karşı tavırları geçici ve negatif olması mümkündür. Çünkü aynı insanlar gibi yetiştirilmek üzere yavruluktan itibaren sorumlulukları öğretilmesi gerekmektedir. Köpek Eğitimi de günlük yaşantısında köpeğin nasıl yaşaması gerektiğini ve üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmesi öğretilmektedir.

Şişli Köpek Eğitim Merkezi

Köpeklerin genel olarak bazı davranışları genlerinden geldiği için insanlar tarafından farklı ve olumsuz gelmesi mümkündür. Önüne geçmek ve düzenli hale getirmek için ise köpek çiftliklerine başvurulması gerekir.

Şişli Köpek Eğitim Merkezi olarak tesisimiz içerisinde bulunan profesyonel köpek eğitmenleri ve bakıcıları ile bugüne kadar 4500 köpeğe hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ruhsatlı ve Bakanlık Onaylı bir Köpek Çiftliği olduğumuz için misafirlerimiz 7/24 veteriner gözetmenliğinde konaklamaktadır. Günümüz içerisinde en iyi arkadaşlarımız olan köpeklerimizi güvenli bir şekilde emanet edebileceğiniz bir yer bulmakta zor görülse de tecrübe ve başarılarımızı araştırarak doğru tercihi yapabilirsiniz.

Şişli Köpek Oteli

Hizmetlerimiz arasında bulunan Köpek Oteli bölümünde siz köpek sahipleri seyahatleriniz de ve iş anlamında olan boşluğunuzda emanet edebileceğiniz bir ortam yaratmaktayız. Misafirlerimiz olan patili dostlarımızın ayrı ayrı odalarda konaklayarak gün içerisinde keyifli vakit geçirebileceği oyun alanlarımız bulunmaktadır. Yaz aylarında bu sıcak ortam da havuzumuz da kendi kategorisinde ki arkadaşları ile serinlerken mutlu dakikalar geçirebilecektir.

Kısıtla kontenjan olduğu için köpeğinizi teslim etmeden 1 hafta öncesinden rezervasyon alarak hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Şişli Köpek Eğitim Fiyatları

Köpekler bazı terimleri ve günlük insan hayatına uyumlu olabilmeleri için Eğitim almaktadır. Bu eğitimler köpeğin sorunlarına ve istenilen davranışlarına göre değişmektedir. Eğitim türleri oldukça geniş ve ırklara göre belirlenmektedir. Bir köpeğin ortalama olarak eğitim alabilmesi için 3 aylık olması yeterlidir.

Eğitim alacağı türü ırkı ve davranışlarına etkilemektedir. Köpek Eğitim Fiyatları ise köpeği karakter özelliklerine ve ırkına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]