Bağcılar Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

0
1587

İstanbul’da en kalabalık ilçelerinden birisi olan Bağcılar semtinde Köpek Eğitim ve Köpek Oteli olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Profesyonel köpek eğitmenleri ve bakıcıları ile sizlere ve köpeklerinizi bilinçlendirerek yaşamanıza mutlu bir şekilde devam edebileceksiniz.

Bağcılar köpek eğitim merkezi olarak tesisimiz içerisinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik personeli tarafından gözetlenmektedir. Kurumsal ve Bakanlık onaylı bir köpek çiftliği olduğu için köpeklerin her biri düzenli olarak veteriner tarafından kontrol edilmektedir.

Bağcılar Köpek Eğitim Merkezi

Köpekler insanlar tarafından yönlendirilen ve yetiştirilen canlılar olduğu için dikkat edilmesi gereken birçok durum bulunmaktadır.

Köpeklerin doğası gereği ısırma ve kemirme özellikleri oldukları için insan hayatına göre uygun gelmemektedir. Bunun için en uygun çözüm yolu ise Köpek Eğitimi tercih edilmesi gerekir. Bu eğitim köpeğin yaşamış olduğu sorunlara ve yerine getirmesi gereken sorumluluklarına göre değişiklik gösterir.

Bağcılar Köpek Oteli

Köpek sahiplerinin seyahat ve iş durumları gibi söz konusu olduğu zaman köpeklerini emanet edebileceği Köpek Pansiyonları bulunmaktadır.

Otel hizmeti verilen tüm köpeklerin ilk olarak veteriner kontrolüne alınmaktadır. Gün içerisinde aynı ırkta ve yaşta diğer arkadaşları ile keyifli bir şekilde vakit geçirebilmektedir. Bağcılar köpek oteli olarak tüm cins köpeklerine hizmet verilmektedir.

Günlük veya aylık olarak farklı şekilde misafir edilebilir. Fiyatlandırılması ise köpeğin yaşına ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bu gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Köpek Eğitimi

Köpekler aynı insanlar gibi yetiştirilmesi ve yönlendirilmesi gereken canlılardır. Bunun için köpek eğitimi tercih edilmektedir. Köpek Eğitimi aslında tamamı ile karakter ve davranışları ile alakalıdır.

Günümüz koşullarında çoğu insan tarafında yanlış bilinse de eğitim alamayacak ve eğitilemeyecek köpek cinsi yoktur.

Önemli olan düzenli bir şekilde yetiştirmektedir. Bilgi sahibi ve alanında uzman kişiler tarafından bilgilendirilerek hareket edilmesi çok daha doğru olur. Köpek Eğitimi kendi içerisinde çok farklı türleri barındırmaktadır.

Ev içerisinde tuvalet eğitimi hizmetimiz mevcuttur. Köpeğiniz ev içerisinde pet üzerine tuvaletini yapabilmesi için eğitilebiliriz.

Bağcılar Köpek Eğitim Fiyatları

Köpekler için tercih edilen eğitim tamamı ile köpeğin başarılı ve düzenli bir karakter sahibi olabilmesi içindir. Örneğin köpekler genel olarak ısırma ve kemirme içgüdüsü barındıkları için köpek sahipleri tarafından bu alışkanlıklarından vazgeçirilmesi mümkün değildir. Farkı eğitim programları ile birçok olumsuz davranışlarının önüne geçilebilir.

Köpeklerin almış olduğu eğitim türlerinin de kendi içerisinde farklı fiyatları bulunmaktadır. Bu fiyatlar bir nevi köpeğin sorunlarına ve ırkına göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bir şekilde bilgi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Köpek eğitimi fiyatları köpeğin türüne ve istediğiniz eğitim paketine göre farklılıklar göstermektedir.

Yerimiz Beylikdüzü’nde yer almaktadır.  Köpek eğitimleri 1 ay’dan fazla sürdüğü için yakın ilçelerden köpek almaktayız.

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]