Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi Çiftliği

0
1544

İstanbul Avrupa Yakasının en büyük ilçelerinden birisi olan Beylikdüzü semtinde 10 yıl kadardır hizmet vermekteyiz. Evcil hayvan besleme oranın en çok olduğu bu ilçede yaklaşık olarak 4500 köpeğe ve sahibini bilinçlendirmek bulunmaktayız.

Köpek Çiftliği içerisinde sadece Eğitim hizmeti değil bir yandan da rahatça emanet edebileceği Köpek Otelimizde bulunmaktadır.

Köpek Eğitim Merkezi

Hayatımız içerisinde önemli rolü bulunan evcil hayvanların başında köpekler gelmektedir. Köpekler için alanında uzman kişiler tarafından eğitim ve yetiştirilmesi amacında kurulan Köpek Eğitim Merkezleri bulunmaktadır.

İnsanlar tarafından Köpek Çiftliği olarak da bilinen bu yerde köpeklerin yaşam biçimleri, ırkları, yaşlarına göre farklı türde Eğitim türleri yer alır.

Beylikdüzü Köpek Eğitimi

Köpekler belli dönemlerinin ardından davranış biçimleri insan hayatına uyumlu bir şekilde ve sorumluluklarını yerine getirebilmesi için köpek eğitimi verilmektedir. Eğitim köpeğin zamansız tuvalet gidermesi, gereksiz havlaması, psikoloji düzensizliği ve sosyalizasyon sorunu gibi konuları engellemek için verilir.

Köpeklerin ırkına ve yaşına göre bu eğitim türlerinden yararlanması belirlenir. Köpek Eğitim türleri kendi içerisinde çokça gruba ayrılsa da temel başlıklar bunlardır.

Yavru Köpek Eğitimi

Köpekler için belirlenen eğitim programlarından başında Yavru Köpek Eğitimi gelmektedir. Bu eğitim köpeğinizin davranış sorunları ve başarılı bir karakter yapısına sahip olabilmesi için verilmektedir.

Köpekler için en önemli zaman aralığı yavruluk dönemi olduğu için bu eğitim ile köpeğiniz ömür boyu anlaşabilir ve yönlendirebilir bir hale gelebilirsiniz. Köpek ırklarının hepsi için verilebilen bu eğitim yaklaşık olarak 2 aylık olduğundan itibaren verilmektedir.

Temel İtaat Eğitimi

Köpekler için belirlenen eğitim türlerinden en çok tercih edilen Temel İtaat Eğitimidir. Bu eğitim köpeğinizin sol tarafınızda sevk kayışı ile sizi çekiştirmeden yürümesi için verilmektedir.

Tüm köpek ırklarına uygun şekilde verilebilen bu eğitim yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir. İçerisinde yer alan Yat, Bekle, Otur, Hayır, Takip komutlarını da öğrenip uygulaması mümkün olacaktır. Bir köpek ırkının bu eğitim türünden yararlanabilmesi için 3 aylık olması gerekir.

Tuvalet Eğitimi

Evcil hayvan besleyen insanların en çok karşılaştığı sorunların başında zamansız tuvaletini gidermesi gelmektedir. Bu sorun tamamen köpeklerin karakter yapısı ve davranışları ile alakalıdır.

Tuvalet Eğitimi ile köpeğinize düzenli şekilde tuvalet alışkanlığı kazandırılması mümkündür. Bu eğitim köpeğinizin tuvaletini tutması gün içerisinde sizin uyarlamış olduğunuz zaman diliminde dışarı çıkartarak bulunduğu ortama ihtiyacını gidermesi önlenmektedir.

Tüm köpek ırkları için uygun olan bu eğitim köpeğin yaklaşık olarak 2 aylık olduğundan itibaren verilmektedir. 30 gün kadar süren bu eğitim programının sonunda hem köpeğinizin sağlığı hem de bulunduğu ortamın hijyeni açısından daha yararlı olacaktır.

Beylikdüzü Köpek Eğitim Fiyatları

Köpeklerin insan hayatlarına uygun şekilde yaşayabilmeleri için eğitim verilmesi şarttır. Bu eğitimler köpeğin yaşam alanlarına ve ırklarına göre değişiklik göstermektedir.

Eğitim türlerinin içerisinde yer alan tüm türlerin kendilerine ait farklı fiyatları bulunmaktadır.

Beylikdüzü Köpek Fiyatları Günümüzde bu eğitimlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak oldukça zor görünse de kapsamlı bilgi  alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sende Puan Ver
[Toplam: 5 Ortalama: 4.8]