Beşiktaş Köpek Eğitim ve Pet Pansiyon Merkezi

0
1579

İstanbul’un modern yaşama uygun bir ilçesi olan Beşiktaş’ta 10 yıla aşkın süredir Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermekteyiz. Nüfusun kalabalık ve sık haneler yaşamından ötürü evcil hayvan beslemek biraz zor olmaktadır.

Tesisimiz içerisinde bulun hizmetlerimizi kanuna uygun şekilde uygulanmaktadır. Ruhsatlı ve Bakanlık Onaylı bir Köpek Çiftliği olduğumuz için tüm misafirimizi 7/24 veteriner kontrolünde misafir etmekteyiz.

Profesyonel Köpek Eğitmeni ve Köpek Bakıcılarımız ile bugüne denk yaklaşık 4500 patili dostlarımıza ve sahiplerine hizmet vermiş bulunmaktayız. Tecrübe ve Kalite doğrultusunda ilerleyen bir Köpek Eğitim Merkezi olduğumuz için birçoğu yarışmada başarılarımız bulunmaktadır.

Beşiktaş Köpek Eğitim Merkezi

Evcil hayvanların başında gelen Köpeklerimizin günlük hayatlarında yerine getirmesi gereken sorumlulukları bulunmaktadır. Bir o kadar sahiplerinin de köpeklerine karşı yerine getirmesi durumları söz konusudur.

Köpekler doğaları gereği ısırma ve kemirme eylemini gerçekleştirmemesi ve insan hayatına uygun yaşayabilmesi için Eğitim alması gerekmektedir. Bu eğitimler köpek çiftlikleri tarafından profesyonel ve pozitif bir şekilde verilmektedir. Bir köpeğin karakter yapısını ve özelliklerin düzgün bir şekilde oluşması için yavruluk dönemi itibariyle uyumlu yetiştirilmesi gerekir.

Beşiktaş Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli

Hizmetlerimiz arasında yer alan bu programlardan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimiz ırk ve cins ayrı olmadan verilmektedir. Öncelik olarak köpek eğitimi yavruluk dönemi itibariyle başlanılmaktadır.

Beşiktaş semtinde bulun evcil hayvanlar genel olarak ev ortamı içerisinde beslendikleri için karşılaşılan bazı sorunlar bulunmaktadır. Bunların başında en önemlisi tuvalet problemi gelmektedir. Bu durumu çözümlemek için profesyonel bir köpek eğitim merkezinde tuvalet eğitimi alınması gerekir. Bir diğer hizmetimiz ise siz değerli köpek sahipleri seyahat veya iş durumda köpeğinizi günlük veya aylık şeklinde emanet edebileceğiniz bir köpek oteli bulunmaktadır.

Beşiktaş köpek oteli olarak tesisimiz içerisinde misafirlerimizin oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilecekleri yerler bulunmaktadır.

Beşiktaş Köpek Eğitim Fiyatları

Günümüz içerisinde köpeklerimizin sizlerin hayatına uyumlu bir şekilde devam edebilmesi için verilen eğitimlerin fiyatları merak edilmektedir. Köpeklerin istenilen sorun veya sorumluluklara göre belirlenen eğitim programları bulunmaktadır.

Örneğin köpeğinizin bahçe veya arazi ortamı içerisinde alan koruma veya bekçilik yapmasını istiyorsanız eğer Alan Koruma(Body Guard) Eğitimi alması gerekir.

Bu eğitim belirli köpek ırklarına verilmektedir. Köpek Eğitim programlarının fiyatları ise köpeklerin cinsine, yaşına ve karakter yapılarına göre farklılık gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 4]