Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği

0
1323

Köpeklerimiz hayatlarımıza bazen bize can yoldaşı olmak, bazen hayatımızı kolaylaştırmak, bazen de can ve mal güvenliğimizi sağlamak için katılırlar. Onları hayatımıza sağlıklı bir şekilde dahil edebilmenin yolu ise onları anlamaktan geçer. Köpeklerin içgüdüleri insanlardan farklıdır. Onları tanımak ve iletişim kurabilmek için, cinsinin ve ırkının özelliklerini iyi bir şekilde kavramamız gerekir.

Profesyonel eğitim, köpeğinizin  özelliklerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesine olanak sağlar. Tecrübeli, uzman ve işini severek yapan ekibiyle Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği sizlere bu profesyonel hizmeti vermek için var.

Başakşehir Köpek Eğitimi

Köpeğinizin aşırı havlaması, eşyalarınızı kemirmesi, diğer insanlara karşı saldırgan tutum sergilemesi sosyal hayatınızı zorlaştırır. Davranış bozukluğu olarak adlandırılan bu tür tutumların altında yatan sebepler vardır. Bu davranışların altında yatan sebepleri bilirseniz onları ortadan kaldırabilirsiniz. Profesyonel eğitim bu noktada son derece önemlidir. Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği verdiği profesyonel eğitim hizmeti ile işinizi kolaylaştırır.

Merkezimizde köpeğinizin ırk ve karakter özelliklerine uygun olarak çeşitli seviyelerde eğitimler verilir. Tuvalet eğitimi sonrasında temel komutları öğreneceği temel itaat eğitimine geçilir. Temel komutları eksiksiz bir şekilde öğrendikten sonra arzu ederseniz ileri düzey itaat, eğitimi verilir. İleri düzey itaat eğitimi alan bir köpek, tasmasız olduğu zamanlarda da komutlarınıza karşılık vermektedir. Eğitimlerin süresi köpeğinizin eğitim düzeyine, yaşına ve ırk özelliklerine göre değişebilmektedir. Köpeğinizin profesyonel eğitim almış olması, sosyal hayatınızı kolaylaştırmasının yanında kendi güvenliği için de gereklidir. Merkezimizde temel ve ileri düzey itaat eğitiminin yanı sıra; alan koruma, bodyguard ve özel isteğe yönelik eğitimler de verilmektedir.

Başakşehir Köpek Oteli

Ne kadar istesek de köpeklerimizi her zaman yanımızda götüremiyoruz. Bazen yalnız kalmamız gerekiyor, bazen de şartlar buna el vermiyor. İşte böyle durumlarda köpeğimizin,  ona sunduğumuz hijyen, konfor ve huzur ortamından kısa bir süre için bile olsa mahrum kalmasını istemeyiz.

Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği verdiği Köpek Oteli Hizmeti ile böyle anlarda yanınızda. Aynı bedenlerle sosyalleşme imkanı ve çeşitli aktiviteler ile köpeğinize eğlenceli bir deneyim vadediyoruz.  Sağladığımız 7/24 veteriner gözetimi, hijyenik ortam ve eğitimli personelimiz ile gözünüzü arkada bırakmayacağız. Siz tatilinizi yaparken Başakşehir Köpek Oteli’nde köpeğinize de bir tatil hediye edebilirsiniz.

Başakşehir Köpek Çiftliği

Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği, köpeğinizin eğitim, konaklama ve temel bakım ihtiyaçlarını doğal ve geniş çiftlik ortamı sayesinde yüksek standartlarda alabilmesini sağlar. Isıtmalı yaşam alanları, tuvalet alanları, sosyal ortam, aktivite ve egzersiz alanlarımızla amacımız, köpeğinizin konforunu ve güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek.

Başakşehir Eğitim ve Otel Fiyatları

Başakşehir Köpek Eğitim fiyatları köpeğinizin ırkına, seviyesine, verilen eğitimin türüne ve süresine göre değişmektedir.

Başakşehir Otel Fiyatları; köpeğinizin ırkına, konaklama süresine ve verilen ek hizmetlere göre farklılık gösterir.

Eğitim ve konaklama ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak için, Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Çiftliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]