Ataşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli

0
1325

İnsanların hayvanlara karşı olan tavırları günden güne değişmektedir. Hayvan sever insan sayısındaki artış hayvan sahiplenme eğilimini de arttırmaktadır. Hayvan sahibi olmak isteyenler genellikle sahiplenmek için köpekleri tercih etmektedir.

Köpeklerin insanlara olan aşırı düşkünlüğü tercih edilmelerini etkilemektedir. Hayvan sahibi olmak sorumluluk gerektiren bir iştir. Artık başka bir canın güveliği, beslemesi ve barınması size aittir. Bu yüzden de hayvan sahiplenirken iyi düşünmek gerekmektedir.

Verdiğimiz karar olumluysa ve bir hayvanın sorumluluğunu almak istiyorsak bazı şeyler yapmamız gerekmektedir. Öncelikle aldığımız hayvanla ilgili bilgi sahibi olmamız, onun ihtiyaçlarının farkına varmamız ve yeni ortama uyum sağlaması için onu eğitmemiz gerekmektedir.

Ataşehir köpek eğitim merkezi ve çiftliği hayvan sahibi olmak isteyen kişilerden eğitim yükünü alarak hayvan eğitim ve bakım hizmetleri üstlenmektedir.


Ataşehir Köpek Eğitimi

Hayvan sahiplenen kişilerin en büyük sorumluluklarından bir tanesi köpeklerinin eğitimidir. Dış dünyada kendi halinde yaşayan ve herhangi bir düzene uyması gerekmeyen hayvanlar ev içerisinde yeni düzene ayak uydurabilmek için eğitilmelidir.

Bu köpeğiniz ve sizin aranızdaki iletişimin kuvvetlenmesi içi önemli bir aşamadır. Böylelikle köpeğiniz yanınıza uyum sağlamakta ve kendini evinde hissetmektedir. Ancak köpek eğitimi hem sabır hem de bilgi birikimi gerektirmektedir. Bu yüzden Ataşehir köpek eğitim merkezi ve çiftliği olarak alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte köpeklerinize eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sosyalleşme eğitimi, şahıs koruma eğitimi, tuvalet eğitimi gibi pek çok alanda eğitim hizmeti veren ekibimiz köpeklerinizi eğitirken onlardaki farklılıkları da göz önünde bulundurarak bir eğitim ve beslenme programı oluşturmaktadır.


Ataşehir Köpek Oteli

İnsanlar sürekli olarak sahiplendikleri hayvanların yanında olmak istemekte, onları yalnız bırakmak istememektedir. Ancak bu her zaman mümkün değildir. Ani ya da planlı olarak karşılaşılacak durumlarda köpeğinizin yalnız kalmaması, profesyonel bir şekilde bakılması ve diğer hayvanlarla sosyalleşebilmesi için kurduğumuz köpek oteli hem sizleri hem de köpeklerinizi memnun etmektedir.

Ataşehir köpek eğitim merkezi ve çiftliği oteliyle birlikte köpeklerinize evlerindeki huzuru ve sevgiyi sunarak siz yanlarında yokken onlara en iyi şekilde bakmaktadır.


Ataşehir Köpek Çiftliği

Günümüzde pek çok insanın hayvan sahibi olmak istemesiyle birlikte köpek yetiştiriciliği yapmaya başlayan firmamız siz hayvan severleri yetiştirdiği belli cinsteki köpeklerle buluşturmaktadır. Köpeklerimizin yetişme koşulları tüm ahlaki ve idari makamlara uygundur. Bunun yanı sıra çalıştığımız alanında uzman kadromuz köpeklerin sağlığına, psikolojine ve eğitimine son derece önem vererek onları sevgiyle yetiştirmektedir.


Ataşehir Eğitim Ve Otel Fiyatları

Ataşehir köpek eğitim merkezi ve çiftliği olarak köpeklere yönelik birçok hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerdeki farklılıklar, köpeklerin otelde kalış süreleri, aldığı eğitimler ve bu eğitimlerin süreleri gibi birçok değişken fiyatlarımızdaki belirleyici unsurlardandır.

Her zaman müşterilerinin memnuniyetine önem veren merkezimiz köpeklerinizi en az sizin kadar düşünürken fiyat olarak da sizlerin yanında olmaktadır. Verilen hizmete göre fiyat aralıklarının belirlenmesi kalite ve ücret eşitliğine dayanırken müşteri memnuniyetinde de verimliliği arttırmaktadır. Eğitim ve fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.


Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]