Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli

0
1319

Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve çiftliği uzman eğitici kadrosuyla birlikte gelen bütün köpeklerin eğitimini son derece hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

Çiftliğin eğitimdeki önceliği köpek sahibinin ne istediği ve ne amaçla köpeği eğittirmek istediğidir. Köpeklere verilen eğitimin asıl amacı; köpeğin bulunduğu çevredeki yaşam koşullarına ayak uydurması ve etrafındaki kimseye zarar vermemesidir. Bu amaç doğrultusunda köpek eğitim merkezlerinden yararlanmakta fayda vardır.

Köpek eğitimlerinde kesinlikle kaba kuvvet, dayak, dikenli veya elektrikli tasma ile köpeğe baskı uygulanmamalıdır. Tamamen ödüllendirme metodu ve oyun içgüdüsüyle köpek eğitimi gerçekleştirilmelidir.

Bahçelievler Köpek Eğitimi

Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve çiftliği, köpek eğitimini son derece titizlikle yapmaktadır. Köpek eğitimindeki amacın ne olduğunu köpeğin sahibi ile birlikte belirleyerek ona uygun bir program yapmaktadır. Yani her köpeğin eğitimini farklı metotlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu da başarısının arkasında yatan en önemli unsurlardan biridir. Köpek eğitimi köpeğin cinsine ve sahibinin isteklerine göre belirlendikten sonra başlamaktadır.

Eğitim esnasında köpek çiftlikte kalmakta ve son derece iyi koşullar altında bakılmaktadır. Köpek ancak eğitimi tamamlandıktan sonra sahibine verilmektedir. Ancak eğitim esnasında köpeğin sahibi her istediği zaman onu görebilmektedir. Köpek eğitimleri esnasında çiftlikte bir veteriner bulunmak zorundadır. Olumsuz herhangi bir durumda veteriner hemen müdahale etmektedir.

Bahçelievler Köpek Oteli

Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve çiftliği aynı zamanda köpek oteli hizmeti de vermektedir. Köpek oteli, köpek sahiplerinin geçici olarak yaptıkları seyahatlerde köpeklerini bırakabilecekleri son derece konforlu barınaklardır. Bahçelievler köpek otelinde, köpeklerin kaldıkları odalar temiz ve köpeğin ihtiyacına göre düzenlenmiştir. Bunlara ek olarak sabah yürüyüşleri, mama saatleri ve akşam koşuları gibi etkinlikler mevcuttur. Kısacası bu otele bırakılan köpeklere merkezimiz ev konforunda hizmet sunmaktadır. Köpek otelleri sayesinde köpek sahipleri gözleri arkada kalmadan diledikleri gibi seyahat edebilirler.

Bahçelievler Köpek Çiftliği

Bahçelievler köpek çiftliği, köpeğin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Geniş sosyal alanları ve yeterli sayıda tuvalet alanları, ısıtmalı yaşam alanları bulunmaktadır. Köpeğin kendini özgür hissederek mutlu olabilmesi için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Çiftlikte bulunan bütün köpekler veteriner kontrolü altındadırlar. Günlük rutin bakım ve temizlik, profesyonel eğitim almış bakıcı ve eğitimciler tarafından sağlanmaktadır. Köpeklerin aşı takvimi son derece titizlikle takip edilerek gerekli olan aşılar yapılmaktadır. Bu çiftliğe ulaşım kişinin kendi tarafından yapılabileceği gibi pet taksiler aracılığı ile de güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve çiftliği sunmuş oldukları bu hizmetler sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bahçelievler Eğitim ve Otel Fiyatları

Köpek eğitimi ve otel fiyatları köpek sahipleri tarafından oldukça merak edilen soruların başında gelmektedir. Ancak bu konuda net bir bilgiye ulaşmak oldukça zordur. Çünkü köpek eğitiminde eğitimin ne olacağı ve köpeğin cinsi fiyatların değişiklik göstermesine sebep olmaktadır. Aynı şekilde köpek otel fiyatları da köpeğin otelde ne kadar kalacağına bağlı olarak değişmektedir.

Fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]