Arnavutköy Köpek Eğitimi

0
1465

Her ne sebeple olursa olsun “köpek almaya karar vermek” üzerinde dikkatle düşünülerek karar verilmesi gereken bir konudur. Bir köpeğin ömrü ırkına bağlı olarak değişmekle birlikte yaklaşık 13 ila 16 yıldır. Yani ister iş için , isterseniz özel hayatınızda yer vermek için olsun bir köpek edinmeye karar verdiğinizde bu kararınızın önünüzdeki 15/ 20 yıllık bir süreyi kapsayacağını bilerek hareket etmelisiniz.  Bu kararınız sizin tüm hayatınızı etkileyecek ve çeşitli fedakârlıklar yapmanıza neden olacaktır. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki karşılığında dünyanın en verici, sahiplenen ve fedakar dostunu, iş ortağını, partnerini hayatınıza sokmuş olacaksınız.

Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak bu önemli kararınızın ilk aşamasından itibaren yanınızdayız.

Arnavutköy Köpek Eğitimi

Hayatınıza bu tüylü dostunuzu almaya karar verdiğinizde düşünmemiz gereken ilk konu “eğitimi” olmalıdır. Bir köpeğin alışkanlıkları çok küçük yaşta oluşmaya başlar ve siz ne kadar erken bir dönemde köpeğinizin eğitiminin uzman kişiler tarafından verilmesini sağlarsanız; o kadar kolay bir şekilde istediğiniz, arzu ettiğiniz hedefe ulaşırsınız.

Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak köpeğinizin ırkı ve sahip olma nedenleriniz , ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli olan profesyonel eğitim desteğini vermek için varız.

Eğitimlerimiz  farklı kategorilerde verilmektedir. Bu eğitimlerden bir kaç tanesini sıralamak gerekirse özellikle evde beslediğimiz arkadaşlarımız için hazırlanmış olan temel itaat eğitimi , arama – kurtarma ekiplerinde yer alacak çalışma arkadaşı dostlarımız için hazırlanan arama – kurtarma köpeği eğitimi yahut sevdiklerinizi korumak için görevlendirdiğiniz dostunuza vereceğimiz şahıs koruma eğitimi sayılabilir.

Alan koruma , Narkotik gibi burada saydıklarımızdan farklı eğitim türleri ile ilgili detaylı bilgi edinmek için bizleri arayıp, Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arnavutköy Köpek Oteli

Tatile gittiğinizde yahut acil bir durumda, iş seyahatinizde sevdiğiniz biricik dostunuzu kimselere emanet edememenin zorluğunun farkındayız. Bu farkındalıkla uzmanlığımızı bu konuda da sizin ve dostunuzun  refahı, mutluluğu için ortaya koyarak Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği   bünyesinde köpek otelimizi devreye soktuk. Bize emanet ettiğiniz dostunuza alışmış olduğu düzen ve ev konforunda bir konaklama imkanı sunuyoruz.

Arnavutköy Köpek Çiftliği

İlk andan itibaren yanınızdayız. Siz dostunuza ne için, hangi ihtiyacınıza cevaben  hayatınızda yer vermek istediğinizi anlatın bizde sizin için, sizin ihtiyacınıza yönelik olarak çiftliğimizde yer alan saf kan dostumuzla sizleri buluşturalım. Böylece ilerleyen yıllarda eğitimi ve beklentileriniz ile ilgili sıkıntı yaşamayın.

Çünkü bir köpeğin ırkı;  onun genetik olarak yapmaya yetenekli / koşullu olduğu işin içeriğini belirleyen ana etkendir. Alan Korumada görevlendireceğiniz bir köpek ile evde çocuklarınızla birlikte vakit geçirmesini onlara dost olmasını istediğiniz bir köpeğin ırkı  elbette farklı olacaktır.

Arnavutköy Eğitim ve Otel Fiyatları

Merkezimizde gerçekleştirilen eğitim fiyatları verilen eğitime, köpeklerin cinsine, eğitimin süresine göre değişiklik göstermektedir. Otel fiyatları da konaklama süresi başta olmak üzere pek çok faktöre bağlı olarak çeşitlik göstermektedir. Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği konaklama ve eğitim fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]