Royal Canin Markası

0
903

Royal Canin, kedi ve köpekler için evcil hayvan maması üreten bir şirkettir. Ayrıca hayvan besleme konusundaki araştırma ve geliştirmeleriyle de tanınırlar.

Royal Canin, 1967 yılında Fransız iş adamı André Cointreau tarafından kuruldu. 1950’de Paris sokaklarından bir sokak köpeğini evlat edindikten sonra şirketi kurmak için ilham aldı. Cointreau diğer hayvanlara yardım etmek istedi ve bu amaçla Royal Canin’i yarattı.
Şirket, dünyanın her yerinden köpeklerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olan yenilikçi formülleri sayesinde hızla büyüdü ve popüler oldu. Royal Canin, kedi ve köpekler için daha fazla evcil hayvan maması üreterek büyümeye devam ederken, aynı zamanda hayvan beslenmesini araştırmaya kararlıdır.

Royal Canin şirketi evcil hayvan maması üreten bir markadır. 50 yılı aşkın bir süredir varlar ve Burgundy Fransa’da yaşıyorlar. Ürünlerini beğenen ve değer veren tüketicilerden oluşan sadık bir takipçi kitlesi oluşturdular.

Royal Canin, 40 yılı aşkın bir süredir evcil hayvan gıda şirketidir. Şirket, Fransa’da el yapımı lüks kedi ve köpek maması ile tanınır.
Royal Canin, Fransa’dan gelen el yapımı ürünleriyle 40 yılı aşkın süredir evcil hayvan maması endüstrisinde bir güç olmuştur. Lüks kedi ve köpek mamalarının yanı sıra besin takviyeleri ve ikramları ile tanınır.
Bu bölüm, Royal Canin’in evcil hayvan maması endüstrisindeki rolünü, tarihçelerini, ürünlerini ve onları bu kadar benzersiz kılan şeyleri tartışacaktır.

Royal Canin Neden Köpeğinizin Diyeti İçin Mükemmel Bir Seçimdir?

-Royal Canin’in 1878’deki Başlangıcının Arkasındaki Hikaye
-Farklı Yemek Türleri Nelerdir?
-Royal Canin Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?
-Köpeğinize veya Yavru Köpeğinize Yeni Bir Mama Nasıl Tanıtılır

Royal Canin Köpekleri Hakkında Yedi Şaşırtıcı Gerçek

1. Royal Canin evcil hayvan mamasında büyük bir isimdir
2. 1968’de kuruldu
3. Dünya çapında 100.000’den fazla restorana hizmet veriyor
4. 700’den fazla çalışanı vardır ve yılda 330 milyona kadar kutu üretir
5. Royal Canin’in köpekler için de evcil hayvan atıştırmalıkları var! ve lezzetliler!
6. Royal Canin, Fransa ve Belçika’da en iyi evcil hayvan mamasıdır ve ayrıca Asya, Almanya, İspanya ve İtalya’da da büyük bir varlığı vardır.

Royal Canin’in Yeni Ürün Grubu – Bilmeniz Gerekenler

Royal Canin’in Yeni Ürün Serisiyle Tanışın

  • Çeşitli ırklar, yaşlar ve yaşam evreleri için yeni birinci sınıf konserve ve kuru köpek maması serisi
  • Bu, çeşitli ırklar, yaşlar ve yaşam evreleri için yeni bir birinci sınıf konserve ve kuru köpek maması serisidir.
  • Ürünler kutularda veya kuru mamalarda mevcuttur ve farklı ırkların ve yaşam evrelerinin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.
  • Çok çeşitli konserve mama aromaları ve formülleri ile köpeğiniz bir daha asla mamalarından sıkılmaz.
  • Royal Canin’in çeşitli ürünleriyle mükemmel evcil hayvan mamanızı bulun
  • Royal Canin, sevgili evcil hayvanınızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli köpek ve kedi maması sunar.

Royal Canin, sevgili evcil hayvanınızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli köpek ve kedi maması sunar. Ürünleri ile mükemmel evcil hayvan mamasını bulmanızı istiyorlar!

Royal Canin ve Diğer Köpek Maması Markaları Arasındaki Fark Nedir?

Yavrularınız için hangi köpek maması markasının en iyi olduğunu söylemek genellikle zordur. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok marka var ve bazılarında evcil hayvanınız için sağlıklı olmayabilecek içerikler var.

Kaliteli bir köpek maması markası seçmenin ilk adımı, yavrularınız için istediğiniz diyet türüne karar vermektir. Bazı şirketler tahılsız veya tamamen doğal diyetlerde uzmanlaşırken, diğerleri farklı türde protein kaynakları (tavuk, sığır eti veya balık gibi) sunar. Yavru köpeğiniz için en uygun diyet türüne karar verdikten sonra, marka listesini daraltmaya başlamanın zamanı geldi! Bunu yapmanın bir yolu, çevrimiçi olarak hangi incelemelerin mevcut olduğunu kontrol etmektir. Ayrıca her şirketin web sitesini okumalı ve bir içerik listesi sağladıklarından emin olmalısınız.

Royal Canin, hayvanınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş diyetler sunar – Ayrıca, hayvanlarınızı mümkün olan en iyi beslenmeyle tedavi edebilmeniz için bir dizi ürün sunar – Evcil hayvanınız için gerekli tüm besinleri içeren geniş bir tarif yelpazesine sahiptirler.

Royal Canin, kediler ve köpekler için evcil hayvan maması geliştirir. 40 yılı aşkın süredir evcil hayvan maması geliştiren ve satan bir aile şirketiyiz. Ürünlerimiz, evcil hayvanların fiziksel olarak sağlıklı ve zihinsel olarak uyanık kalmasını sağlamak için tasarlanmıştır, böylece sahiplerinin hayatında daha büyük bir rol oynayabilirler.

Royal Canin, kedi ve köpekler için veteriner beslenmesi geliştiren ve üreten bir evcil hayvan maması şirketidir. 1968 yılında kurulan şirket, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da kendi üretim merkezlerini geliştirmiştir

Sende Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]