Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Ve Oteli

0
1319

Köpekler oldukça eski tarihten beri var olmuş ve bu sürede de insan hayatı için kimi zaman koruyucu kimi zaman av partneri kimi zamansa arkadaşı olmuştur. Köpeklerin dünyasındaki çeşitlilik farklı türdeki köpeklerin her toplumdaki algılanışlarına göre şekil almaktadır. Ev ortamında ya da büyük geniş alanlarda beraber yaşadığınız köpeklerinizin sizlerin hayatına uyum sağlaması için küçük yaşlardan itibaren eğitilmesi gereklidir. Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak, köpek dostlarımızın günümüz yaşantısına ayak uydurmaları, bilinçli şekilde davranış edinebilmeleri için eğitim hizmeti sunmaktayız.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak, dostumuz olan köpeklerinize sevgiyle, sabırla, özenle ve kendi  özel yöntemlerimizle sizleri dinlemelerini öğretiyoruz. Köpek eğitimi hizmeti verirken köpek eğitim uzmanlarımızla eğitim gerçekleştirilmektedir. Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği ile standartların üzerinde bir ortamda, evcil dostlarınıza en güvenilir ve en iyi hizmeti vermekteyiz. Bütün eğitimler, konusunda uzman ve yetkin olan köpek eğitim uzmanlarımız, davranış bozukluğu uzmanlarımız, köpek bakıcılarımızdan oluşan ekibimiz tarafından verilmektedir.

Bayrampaşa Köpek Eğitimi

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak vermiş olduğumuz köpek eğitimleri; temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi ve özel köpek eğitimi olmaktadır. Köpek ırk ve türlerine göre verilecek olan eğitim için farklı programlar düzenlenir. Bunun yanı sıra sizlerin isteği neticesinde de eğitimler şekillendirilebilir.

Bayrampaşa Köpek Oteli

Sadık pati dostlarınız günlük yaşamınızın bir parçasını oluşturduğundan dolayı onlardan bir süreliğine de olsa ayrı kalmak her iki taraf içinde zordur. Bir süreliğine ayrı kalırken dostlarınızı emin ellere bırakmak ve sağlıklı bir ortamda olduğundan emin olmak istersiniz. Bırakacağınız ortamda köpeklerinize iyi bakıldığını ve köpeklerininiz de bundan memnun olduğunu ve keyifli vakit geçirdiğini bilmek sizleri güvende hissettirecektir. Tüm köpek ırklarını günü birlik, haftalık yada aylık  güvenli bir şekilde bırakabileceğiniz sağlıklı bir ortam olan köpek otelimizle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Özellikle köpeğinizin aynı ırk ve aynı yaş grubundaki diğer köpeklerle vakit geçirmesi sağlanmaktadır.

Bayrampaşa Köpek Çiftliği

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Ve Çiftliği olarak sizlere bu güven ortamını sağlayarak sürekli kendini geliştiren ekibimizle profesyonel hizmet sunmaktayız. Sağlıklı ve güvenli ortamda, sadık pati dostlarınıza verilen eğitimler için program oluşturulmaktadır. Tüm köpek ırkları için farklı türde programlar düzenlenir. Köpek Çiftliğimizde, dostlarınız olan köpekleriniz, sizlerin yaşamına uyum sağlayacak şekilde profesyonel olarak eğitilmektedir.

Bayrampaşa Eğitim ve Otel fiyatları

Ortalama fiyatlar köpeğin karakteri, yaşı ve ırkına göre belirlenmektedir. Ayrıca fiyat belirlenirken verilen eğitimin içeriği, süresi de etkili olmaktadır. Aynı şekilde otel fiyatları belirlenirken de köpeğin ne kadar süre ile otelde kalacağı, kaldığı süre içinde verilecek eğitimin olup olmadığı gibi faktörlere göre fiyatlar belirlenmektedir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sende Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]